Çiğdem Karaasan, Afyonkarahisar'da ziyaretlerde Bulundu

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, bir dizi toplantı ve temaslarda bulunmak üzere geldiği Afyonkarahisar'da İl Başkanlığımızı ziyaret etti.

Siyaset 21.08.2021, 11:25
Çiğdem Karaasan, Afyonkarahisar'da ziyaretlerde Bulundu

Çiğdem Karaaslan, “Hiç durmadan, duraksamadan, daha da güçlenerek ve dirayetli şekilde ne istediğimizi bilerek Türkiye için kurduğumuz hayalin ortasında buluşarak devam ediyoruz” ifadelerine yer verdiği konuşmasında, cephenin her iki tarafıyla da mücadele ettiklerini söyledi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Afyonkarahisar'da Ak Parti İl Başkanlığı ziyaretinde teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin 20 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde millete hizmet yolunda her zaman yeni, genç ve vizyoner bir şekilde yürümeye devam ettiğini söyledi.

Karaaslan, il başkanlığında yaptığı konuşmada şunları söyledi:  

"Bir de bu zorlukları kullanmaya çalışan taraflar, gruplar ve siyasi partilerce, Türkiye'de oluşturulmaya çalışılan bir atmosfer var. Dolayısıyla biz cephenin her iki tarafıyla da mücadele ediyoruz. Yalan ve iftiralarla mücadelemiz devam ederken, bir yandan da ülkemiz için geleceğe dair çok güçlü hedefleri Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hayata geçirmek gibi bir mesuliyetimiz var. Dolayısıyla biz yola devam ediyoruz. Hiç durmadan, duraksamadan, daha da güçlenerek ve dirayetli şekilde ne istediğimizi bilerek Türkiye için kurduğumuz hayalin ortasında buluşarak devam ediyoruz."

AK Parti teşkilatlarının, kendilerinin en büyük destekçileri olduğunu aktaran Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2023 hedeflerine ulaşılması noktasında teşkilatların kendilerine sahada her zaman güç kattığını vurguladı.

Çiğdem Karaaslan, il başkanlığındaki programının ardından Bedesten ve Demirciler Çarşısı'nda esnaf ziyaretinde bulunarak, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Daha sonra Taş Medrese'de Afyonkarahisar'daki kültür ve sanat insanlarıyla "Medeniyet Sohbetleri" programına katılan Karaaslan, ardından Akmescit Mahallesi ve Ulu Cami etrafında yapımı devam eden "sokak sağlıklaştırma" projesini inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)