Çiğdem Karaaslan, 55.Yılda Şampiyonluk sevincini Paylaştı

Çiğdem Karaaslan, “Samsunspor’un Şampiyon Olması” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, şampiyon Samsunspor’umuza, yeni sezonda mücadele edeceği TFF 1.Lig’de başarılar diliyorum." dedi.

Siyaset 08.07.2020, 22:16 08.07.2020, 22:30
Çiğdem Karaaslan, 55.Yılda Şampiyonluk sevincini Paylaştı

Samsunspor’un Şampiyon Olması” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "çifte mutluluk yaşıyoruz" dedi.

Çiğdem Karaaslan mesajında şöyle dedi:

“Tarihi nice başarılarla dolu olan Samsunspor’umuz, mücadele ettiği ligde ortaya koyduğu başarısını şampiyonlukla taçlandırmış ve hepimize büyük gurur yaşatmıştır.

Sezon boyu kıyasıya mücadele eden ve sahada ter dökerek taraftarın güçlü desteğini kazanan futbolcularımızı, bu süreci en doğru şekilde yöneten teknik heyeti ve kulüp yöneticilerini, şampiyonluk yolunda yağmura, çamura aldırmadan her zaman takımının yanında olan büyük Samsunspor taraftarını tebrik ediyorum.

Koronavirüs nedeniyle ara verilen ve geçtiğimiz günlerde liglerin tescil edilmesiyle, beyaz grupta lider olan Samsunspor’umuz bugün TFF tarafından şampiyon ilan edilerek 1.Lig’e yükselmiştir. 55. Kuruluş Yıldönümü’nü coşkuyla kutladığımız takımımızın şampiyon olmasıyla çifte mutluluk yaşıyoruz. Şampiyon Samsunspor’umuza, yeni sezonda mücadele edeceği TFF 1.Lig’de başarılar diliyorum.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)