Çiğdem Karaaslan; AK Partili olmak sorumluluk ister

Çiğdem Karaaslan, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”na katılmak üzere Ankara’ya gelen, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Samsun’da görev yapan İlçe Başkanları ile bir araya geldi.

Siyaset 25.02.2020, 19:03
Çiğdem Karaaslan; AK Partili olmak sorumluluk ister

“Yüreğinde Büyük ve Güçlü Türkiye İdealini Taşıyan Herkes Yol Arkadaşımızdır” ifadelerini kullanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”na katılmak üzere Ankara’ya gelen, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Samsun’da görev yapan İlçe Başkanları ile bir araya geldi.

Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katıldığı, Karadeniz Bölgesi illerini kapsayan İstişare ve Değerlendirme Toplantısı öncesi Samsun’dan gelen İlçe Başkanları ile bir araya gelen Karaaslan, AK Parti kadrolarının, dün olduğu gibi bugün de büyük ve güçlü Türkiye’nin teminatı olduğunu, Yüreğinde büyük ve güçlü Türkiye idealini taşıyan, üstlendiği görevlerin bilinciyle son nefesine kadar bu davanın gerektirdiği mesuliyete sahip olan herkesin yol arkadaşları olduğunu belirterek, "bu davada eski-yeni yoktur, birlikte aynı ideali paylaşan ve ortak hedeflere birlikte ilerleyenler vardır.” açıklamasında bulundu.

Karaaslan, “Bizim görevimiz, bizi biz yapan değerlere sıkı sıkıya sarılmak ve inandığımız yolda yürümektir. AK Partili olmanın anlamı da farkı da budur. Çünkü AK Partili olmak sorumluluk ister. 81 ilimizde, ilçelerimizde ve tüm mahallelerimizde teşkilatlarımız bu şuurla çalışmalarını sürdürmektedir.” dedi.

“Hizmetlere Karşı Çıkanlar Değil, Hayalleri Hizmetlere Dönüştürenler Başardı”

Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ulaşımdan savunma sanayiine, yerli ve milli atılımlardan eğitime, sağlıktan sosyal politikalara, adaletten güvenliğe tüm hizmetlerin millet için erişilebilir olmasını sağladıklarını ifade eden Karaaslan,” “Her şehrimize adeta sembol niteliğinde eserleri kazandırdık. Tüm hizmetlerimizin arka planında büyük mücadeleler vardır. Bütün bunları yaparken elbette normal süreçlerden geçmedik, ama hizmetlere karşı çıkanlar değil hayalleri hizmetlere dönüştürenler başardı.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)