Çiğdem Karaaslan, Çarşamba tiicaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TSO) ziyaret etti. Ziyaretinde Karaaslan, hükümetin esnafın yanında olduğunu söyledi.

Siyaset 21.05.2021, 20:02
Çiğdem Karaaslan, Çarşamba tiicaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TSO) ziyaret etti

Karaaslan, Samsun'daki temasları kapsamında ziyaret ettiği Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'nda yaptığı konuşmada, Ak Parti'nin esnafın yanında olduğunu söyledi.

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, Karaaslan'a ilçeye yapılacak Karma Organize Sanayi Bölgesi ile esnafların ve iş adamlarının koronavirüs salgınında yaşadıkları sorunlarla ilgili bilgi verdiğini belirtti.

Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, koronavirüs salgınının dünyayı olumsuz etkilediğini belirterek, hükümet olarak esnafın yanında olmak için yurt genelinde gezilerini sürdürdüklerini, gerekli çalışmaları gerçekleştireceklerini söyledi.

Ziyarette Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Soğuk, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden ve Çarşamba TSO yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)