banner434

banner433

Çiğdem Karaaslan, İftarda Samsunlularla Bir Araya Geldi

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, SAMKON'un düzenlediği iftar programında Samsunlularla buluştu.

Siyaset 29.05.2017, 22:33 29.05.2017, 22:45
Çiğdem Karaaslan, İftarda Samsunlularla Bir Araya Geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu'nun İstanbul'da düzenlediği iftar programına katıldı.

2 bin kişinin bulunduğu iftar programına, siyasiler, Samsunlu sanatçılar, işadamları, sporcular, SAMKON'a bağlı dernek yöneticileri ve üyeleri katıldı.

Alibeyköy Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen iftar programında konuşma yapan Karaaslan;"Manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği Ramazan ayında İstanbul'daki Samsunlu hemşehrilerimizle bir arada olmanın mutluluğu içindeyim. İftar sofralarında gönül birlikteliğimizi güçlendiriyoruz. Tüm hemşehrilerimin Ramazan ayının mübarek olmasını diliyorum. Allah tuttuğumuz oruçları ve dualarımızı kabul etsin" diye belirtti.

Karaaslan iftarın ardından Haliç Kongre Merkezi sahilinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katıldığı "İstanbul'un Fethinin 564. Yılı Kutlamaları"na iştirak etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)