Çiğdem Karaaslan, Türkiye'de Bedeli Ödenmiş Bir Demokrasi Var

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, 104 emekli Amiral'in açıklamasına tepki göstererek, Türkiye'de bedeli ödenmiş bir demokrasi olduğunu söyledi.

Siyaset 05.04.2021, 00:09 05.04.2021, 22:27
Çiğdem Karaaslan, Türkiye'de Bedeli Ödenmiş Bir Demokrasi Var

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan,104 emekli Amiral'in açıklamasına tepki gösterdi. Karaaslan, "Hala cunta ve vesayet özlemi olanlar, milli iradenin ve sivil siyasetin üzerinde baskı kurmaya çalışanlar karşılığını bizatihi milletten ve temsilcilerinden alır" dedi.

Türkiye'de Bedeli Ödenmiş Bir Demokrasi Var

Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan, Sosyal medya Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda,Türkiye'de bedeli ödenmiş bir demokrasinin olduğuna vurgu yaptı.

Çiğdem Karaaslan, şunları kaydetti:

"Ülkemize ve egemenliğimize yönelik sayısız tehdit karşısında sustular. Türkiye hedeflerine yönelik kararlı adım attıkça konuştular, yazdılar imzaladılar. Konuşmaları gereken yerde susup, susmaları gereken yerde konuşanlar bilmelidir ki vesayetin değil, demokrasinin hakim olduğu, cuntacıların değil, milletin sözünün geçtiği Türkiye'de, haddi aşan ifadelerle yazılmış bir bildirinin hiçbir anlamı yoktur. Türkiye'de bedeli ödenmiş bir demokrasi vardır. Hala cunta ve vesayet özlemi olanlar, milli iradenin ve sivil siyasetin üzerinde baskı kurmaya çalışanlar, karşılığını bizatihi milletten ve temsilcilerinden alır."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)