Alexa


Çorum'da MHP A.Adayları Tempoyu Artırdı

Milliyetçi Hareket Partisi Aday Adayları seçim ziyaretleri kapsamında çalışmalarına hız verdi. Akkaşoğlu ve Selim Kırdı Yağmur Damlasını ziyaret etti.

Siyaset 20.03.2015, 14:40 20.03.2015, 14:45
Çorum'da MHP A.Adayları Tempoyu Artırdı
Milliyetçi Hareket Partisi Aday Adayları seçim ziyaretleri kapsamında çalışmalarına hız verdi. Akkaşoğlu ve Selim Kırdı Yağmur Damlasını ziyaret etti.

MHP Aday Adayları Yağmur Damlası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek yaptıkları konuşmada STK'lara her zaman destek verdiklerini ve yanında olduklarını belirttiler.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Döndü Akkaşoğlu, “Ben gelişmiş ülkelerde sivil toplum kuruluşlarının önemini biliyorum. Demokrasiyi geliştirme adına Cumhuriyete katma değer sağlayacak, halkını bütünleştirirken yardım elini uzatacak, sivil toplum örgütleri bizim için son derece kıymetli. Bugün kendimizi anlatma adına programımızda sivil toplum örgütleri yerini aldı. Hemen hemen birçok STK’yı ziyaret ettik. Bugün’de bu vesile ile Yağmur Damlası Derneğini ziyaret ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Çorum’a bir gün hizmet vermeyi Allah nasip ederse, sivil toplum örgütlerinin her birinin görüşü TBMM’de ses bulacaktır, mana bulacaktır. STK’ların Çorum’a en iyi hizmeti götürebilme adına yasal zeminler çerçevesinde karşılaştıkları herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima yanlarında olacağımı ve onlara tam destek vereceğimin şimdiden sözünü veriyorum” şeklinde konuştu.

MHP Milletvekili Aday Adayı Salim Kırdı ise, “Çorum’da doğup büyüdüm. Bir Sivil Toplum kuruluşu eski genel başkanı olarak, sivil toplum kuruluşlarının ne kadar zorluklar içerisinde faaliyet gösterdiklerini ve ne kadar zor şartlar altında çalıştıklarını çok iyi bilen birisiyim. Bunun için Çorum’daki sivil toplum kuruluşlarını da zaman zaman ziyaret ederek, onlara destek verme noktasında bizlerin onlara ne fayda sağlayacağı konusunda kendileriyle görüş alışverişinde bulunmaktayız. İnşallah adaylarımız netleşip ortaya çıktığında da tüm STK’lar ile daima istişareler içerisinde olmaya da devam edeceğiz. Bu MHP Aday Adayı olarak bir sözüdür. STK’ları daha rahat zeminlerde çalışabilecek konuma getirmek bizlerin vazifesidir. Bizler aday adayı olarak genel merkezimizin çizeceği güzergah doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Ahmet Sözüdoğru,“Sayın Milletvekili Aday Adaylarımız oldukça hareketli ve yoğun programlarının olmasına rağmen bizlere zaman ayırıp ziyaret ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah kendileriyle daha sonra ki süreçte de birlikte olmak, birlikte çalışmak en büyük arzumuzdur. Daha ötesi de kendilerini milletvekili olarak kendilerini mecliste görmek en büyük arzumuzdur. Yapılan ziyaretlerden dolayı ben her iki adayımıza da teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P