Alexa

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ataşehirde Konuştu

Ataşehir Mitingi'nde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP gibi istismar siyaseti değil, hizmet siyaseti yaptıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ataşehirde Konuştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Ataşehir'de konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu seçimler sadece belediye değil aynı zamanda beka seçimleridir." ifadelerini kullanarak, İstanbul'un ilk seçim mitingini Ataşehir'de yapıyoruz. 31 Mart'ta Ataşehir'i CHP esaretinden kurtaracağız." dedi.

Bu seçimlerin Cumhuriyetimizin 100. yılına nasıl girileceğini oylanacağı seçimler olduğunu, AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak 31 Mart'a bu şekilde baktıklarını ve bu anlayışla hazırlandıklarını belirterek; "Biz CHP gibi istismar siyaseti değil hizmet siyaseti yapıyoruz." dedi.

30 yıllık beklentinin sona erdiğini belirten Erdoğan,"Yenisahara-Barbaros 5 binlik ve binlik ölçekli imar planlarını çıkardık. Senelerdir sürüncemede bırakılan bu meseleyi büyükşehir belediyemiz geçen hafta halletti. En büyük beklentiydi, 5 binlik ve binlikti, bu çıkarıldı. Bu işler bizim işimiz. Biz dertliyiz, dertli. Biz bu millete aşığımız, aşık. 57 bin kardeşimizin yaşadığı Yeni Çamlıca, Mimar Sinan, Mevlana mahallelerindeki mülkiyet sorununu da çözüme kavuşturuyoruz." dedi.

İstanbul'a büyükşehir belediye başkan adayı olarak atadığımız Binali Yıldırım'ın çok büyük emeği olduğunu,ifade eden Erdoğan,İstanbulluların Binali Yıldırım'a sahip çıkmasını istedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 19:07
YORUM EKLE