Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun Adaylarını Açıkladı

Siyaset 19.01.2019, 15:44 19.01.2019, 15:54
Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun Adaylarını Açıkladı

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yaşar Doğu Spor Salonu'nda düzenlenen "AK Parti Samsun Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı"nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kişisel hesaplarını şehrinin, partisinin, ülkesinin üzerinde tutan kişi bilin ki davasının değil enaniyetinin emrindedir." dedi.  

Erdoğan, Samsun'da eski stadyumun yerine yapılacak millet bahçesine, 1989'daki kazada ölen Samsunsporlu futbolcular için anıt dikileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye ne zaman yükselişe geçmişse, ne zaman kendine büyük hedefler belirleyip oraya doğru yürümeye başlamışsa önüne hep tuzaklar döşenmiştir. Kimileri bilerek, kimileri bilmeyerek, içimizdeki gafillerden bazıları da bu oyunda figüranlık yapmıştır." diye konuştu.

Erdoğan, belediyeciliğin AK Parti'nin işi olduğunu belirterek, "Çünkü AK Parti, belediyelerdeki hizmetleriyle rüştünü ispatlamış bir kadro tarafından kurulmuş ve yönetilmiştir." ifadelerini kullandı. 

Samsun Belediye Başkan Adayları

İlkadım: Erdoğan Tok, Atakum: Zihni Şahin , Canik: İbrahim Sandıkçı, Tekkeköy: Hasan Togar, Çarşamba: Halit Doğan, Asarcık: Cumhur İttifakı (MHP - Şerif Kılağuz), Alaçam: Cumhur İttifakı (MHP İlyas Acar.) Bafra: Hamit Kılıç, Terme: Ali Kılıç, Ayvacık: Halil Kalaycı, Yakakent: Hüseyin Kıyma, 19 Mayıs: Osman Topaloğlu, Kavak: İbrahim Sarıcaoğlu, Havza: Sebahattin Özdemir, Ladik: Nurhan Yapıcı Özel Vezirköprü: İbrahim Sadık Edis, Salıpazarı: Halil Akgül

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P