Alexa

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Samsun'da Canlı izle! (Kapsamhaber Canlı Yayın)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti Aday tanıtım Toplantısında Samsun İl ve İlçe adaylarını açıklayacak. Erdoğan'ın konuşmasını Kapsam Haber'den canlı yayında takip edebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Samsun'da Canlı izle! (Kapsamhaber Canlı Yayın)

Samsun- Tekkeköy Yaşardoğu Kapalı Spor Salonunda bugün düzenlenecek olan Ak Parti aday tanıtım toplantısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılacak.Saat 14:00'teSamsun'a gelecek olan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını Kapsam Haber CANLI YAYIN'dan izleyebilirsiniz.

Ak Parti Belediye Başkan Adaylarını ve Cumhur İttifakı MHP Adaylarını açıklayacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aday tanıtım toplantısına yüksek bir katılım sağlanması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ak Parti Samsun Aday Tanıtım Toplantısında ki Konuşmusı:

Ak Parti'nin Samsun Belediye Başkan Adayları Kim?

Cumhur Başkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından daha önce Samsun Büyükşehir Belediye Başkını adayı olarak ismi açıklanan eski bakanlardan Musta Demir'in ardından elçe başkanlarınin kim olacağı merak ediliyordu. Dün akşam itibariyle internete düşen listeyle birlikte Ak Parti'nin ve MHP'nin Samsun İlçe belediye başkan adayları da belli oldu. Erdoğan bugün Samsun'da düzenlenecek olan  Samsun Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarının isimlerini teker teker açıklayacak. Dün akşam internete düşen ve haber sitelerindede yayınlanan Ak Parti aday listesi şöyle idi:

İlkadım: Erdoğan Tok, Atakum: Zihni Şahin , Canik: İbrahim Sandıkçı, Tekkeköy: Hasan Togar, Çarşamba: Halit Doğan, Asarcık: Cumhur İttifakı (MHP - Şerif Kılağuz), Alaçam: Cumhur İttifakı (MHP İlyas Acar.) Bafra: Hamit Kılıç, Terme: Ali Kılıç, Ayvacık: Halil Kalaycı, Yakakent: Hüseyin Kıyma, 19 Mayıs: Osman Topaloğlu, Kavak: İbrahim Sarıcaoğlu, Havza: Sebahattin Özdemir, Ladik: Nurhan Yapıcı Özel Vezirköprü: İbrahim Sadık Edis, Salıpazarı: Halil Akgül

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2019, 22:59
YORUM EKLE

banner325