Demokratik Gelişim Partisi Karıştırılıyor mu?

Demokratik Gelişim Partisi Teşkilat Başkanı Kani Kudu Parti içine yerleştirilmiş istihbarat güdümlü uyuyan hücrelerin harekete geçirildiğini iddia etti.

Siyaset 12.02.2015, 21:21 12.02.2015, 21:43
Demokratik Gelişim Partisi Karıştırılıyor mu?
Demokratik Gelişim Partisi Teşkilat Başkanı Kani Kudu Parti içine yerleştirilmiş istihbarat güdümlü uyuyan hücrelerin harekete geçirildiğini iddia etti.

Teşkilat Başkanı Kani Kudu'nun yaptığı açıklada, “Partilerde iç karışıklıkların çıkarılması yada partilerin bölünmeye çalışılmasının MİT üzerinden yapıldığı algısı MİT müsteşarının AKP den aday adayı belgide gelecekteki genel başkan olarak görüntüsü bu algıyı doğrulamaktadır” denildi.

İşte o açıklamanın detayları;


"Parti çıkarlarını,düzenini açıkça ve ağır şekilde zedeleyici davranışlarından dolayı aşagıda belirtilen İL Başkanları İl Başkanlık Görevlerinden Teşkilat Başkanlığımızca tamamen el çektirilmiştir.(Görevden alınmıştır.)

Görevden alınan iller : Ankara, Gaziantep, Bartın, Çorum, Yozgat, Balıkesir, Düzce, Karabük, Bolu, Kırıkkale, Batman, Çankırı, Van.

Şu net olarak bilinmelidir ki partimiz huzurunu bozmaya çalışanlar,buna parti üyelerimizi yöneticilerimizi alet edenlerin partimiz üzerinde yapacakları her türlü tezgaha tedbirimiz,önlemimiz ve karşı hamlemiz hazırdır.

Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr İdris BAL’ı boş şeylerle meşgul edip asıl hedeften uzaklaştırmaya çalışanlar bilsin ki sayın genel başkanımız büyük TÜRKİYE projesi’ni gerçekleştirmek için tüm çabasıyla çalışmakta boş gündemlerle meşgul olmamaktadır. Sayın genel başkanımız prof dr İdris BAL 7 Haziran 2015 seçimlerinde AKP illegal işbirlikçileri terör örgütlerinin tüm tezgahlarını bozarak alternatif siyaset projesini toplumun önüne koymak için elinden gelen tüm çabayı ve fedakarlığı göstermekte,göstermeye devam etmektedir.

AKP ve işbirlikçi terör örgütleri tarafından seçim sonrası ülkede planlanan iç savaşın sayın genel başkanımız önüne geçmek ve 7 haziranda dur demek için tüm gayretiyle çalışmaktadır.

Partimizde çıkarılmaya çalışan huzursuzluğun arka plandaki Saikleri net bilsin dağın yağmur ,fırtına alsa alsa tozunu alır. Basından takip ettiğimiz ve yöneticilerinden tanıdıklarımızın olduğu diğer saygın partilerde de aynı iç huzursuzluk çıkarma cabaları AKPnin artık topluma söyliyecek yalanı kalmadığındandır.

Partilerde iç karışıklıkların çıkarılması yada partilerin bölünmeye çalışılmasının MİT üzerinden yapıldığı algısı MİT müsteşarının AKP den aday adayı belgide gelecekteki genel başkan olarak görüntüsü bu algıyı doğrulamaktadır. MİTin başındaki kişi ve tüm çalışanların ayasanın kendilerine emrettiği işleri yapmasını AKP yada başkalarının taşaronu olmamalarını tavsiye ediyorum.

Rotahaber
Yorumlar (0)