Destici: Biz Bunları 12 Eylül Öncesi Tanıyoruz

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Partisinin Genel Merkez binasında düzenlenen basın toplantısında konuştu. Destici konuşmasında; "CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu neyse Selahattin Demirtaş Odur" dedi.

Siyaset 13.09.2017, 23:12 14.09.2017, 00:18
Destici: Biz Bunları 12 Eylül Öncesi Tanıyoruz

Büyük Birlik Partisi Genel Merkezinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Mustafa Destici CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nu eleştirdi.

BİZ BUNLARI 12 EYLÜL ÖNCESİNDEN TANIYORUZ

Mustafa Destici, Türkiye'den terör belasını kurtarmak gerektiğini  ifade eden Destici;  “Silahlı İnsansız Hava Araçlarının (SİHA)  sivilleri vurduğunu ya da sivillere zarar verdiğini söylemek ne demek? Bununla ile ilgili elinizde belge, bilgi mi var? Belge ve bilgi ortaya koymadan nasıl güvenlik güçlerini itham edersiniz? Terörle mücadeleye bu derecede zarar verecek bir söylemin içerisinde nasıl bulunursunuz? Bir yönüyle de anlıyoruz, biz bunları 12 Eylül öncesinden tanıyoruz. Bunlar CHP’si, HDP’si bütün bu sol örgütler, Marksist ve Leninist’tir. PKK da bir sol örgüttür. Bunlar eski yol arkadaşlarıdır. Sezgin Tanrıkulu neyse, Selahattin Demirtaş da aynıdır. İkisinin arasında bir fark yoktur. Birisi CHP’de diğeri HDP’de siyaset yapıyor. Önemli gündem maddelerinde nasıl bir araya geldiklerini ortak harekete ettiklerini de çok açık ve net olarak görüyoruz. Onların ne söylediğine bakmadan, aldırmadan Türkiye Cumhuriyeti Devleti, güvenlik güçlerimiz terörle mücadeleye amansız bir şekilde devam etmeli. Ülkemiz bu terör belasından kurtulmalıdır” dedi.

Yorumlar (1)
Hasan Şima 47 sene İLK ÜLKÜCÜ 4 yıl önce
Senin Demirtaş,Tanrıkulu'dan ne farkın var egonu şahsi menfaatlerini tatmin etmek için terör örgütu FETOyla yıllardır kol-kola PKK'YA kol-kola gezen TÜRKİYE'nin yolsuzluklarla kanını emen destek çıktın BÜYÜK REİS'in "mekânı zaten CENNET"mezarda kemiklerini sızlattın bu yaptıklarından dolayı mezarından çıksa kafana şımardı BÜYÜK REİS MUHSİN YAZİCİOĞLU Sen onun TIRNAĞI bile değilsin ..