banner434

banner433

Destici, Çin İdaresine Hak Ettiği Tepki Göstermelidir

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Desteci, "Zalim Çin yönetimi bugün cezalandırılmazsa, insanlık olarak gelecekte çok daha elim hadiselere düçar olabiliriz." dedi.

Siyaset 15.06.2021, 14:50
Destici, Çin İdaresine Hak Ettiği Tepki Göstermelidir

Çin’e yaptığının hesabı her yönüyle mutlaka sorulması gerektiğini belirten Mustafa Destici, Sosyal medya Twitter adresinden çok sert tepki gösterdi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici sosyal medya adresinden yaptığı değerlendirmelerde şunları söyledi;

Çin devleti sebep olduğu covid-19 salgını sebebiyle Türkiye’ye kişi başına 2000 dolar, toplamda en az 200 milyar dolar salgın tazminatı ödemelidir. Elde edilecek tazminatın tamamı, başta esnaflarımız ve çalışanları olmak üzere zarar gören vatandaşlarımıza dağıtılmalıdır.

Saldırgan hırsları sebebiyle biyolojik silahlar üretmenin peşine düşen, ürettiği virüslerden birinin Vuhan viroloji ensititüsünden sızması sebebiyle tüm insanlığı eşi benzeri görülmemiş bir felakete sürükleyen Çin’e yaptığının hesabı her yönüyle mutlaka sorulmalıdır.

Özgür dünya, zalim Çin idaresine hak ettiği tepkiyi göstermelidir. Zalim Çin yönetimi bugün cezalandırılmazsa, insanlık olarak gelecekte çok daha elim hadiselere düçar olabiliriz. Çin’in ödeyeceği bedel, gelecekte şeytani oyunlara yeltenecek tüm iktidarlara ibret olacaktır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)