Alexa

Destici'den iddialı açıklama

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "30 büyükşehir başta olmak üzere bütün seçim çevrelerinde kendi adımıza, kendi amblemimizle ve kendi adaylarımızla seçime katılacağız" diye konuştu.

Destici'den iddialı açıklama
banner327

 Sivas'ın Suşehri ilçesinde partisince bir düğün salonunda düzenlenen belediye başkan adayı tanıtım toplantısına katılan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, burada yaptığı konuşmada, "30 büyükşehir başta olmak üzere bütün seçim çevrelerinde kendi adımıza, kendi amblemimizle ve kendi adaylarımızla seçime katılacağız" diye konuştu.


BBP'nin sadece iktidarın ve muhalefet partilerinin değil, sistemin alternatifi olan tek siyasi parti olduğunu savunan Destici, "Bu, milletimiz tarafından artık fark edilmiştir. Milletimizin teveccühü artık Büyük Birlik Partisi'ne doğru yönelmiştir çünkü bu seçimler, Büyük Birlik Partisi için sıçrama ve yükselme seçimi olacaktır" ifadesini kullandı.

Destici, şunları söyledi:

"AK PARTİ İLE KAVGAMIZ OLMAZ"


"Bizim AK Parti ile kavgamız olmaz" diyen Destici, "Biz, hizmet yarışındayız. Bizim kimseyle bir derdimiz, kimseyle bir kavgamız yok. Bizim kavgamız, millet düşmanlarıyla. Bizim kavgamız, vatan düşmanlarıyla. Bizim kavgamız, vatanımızı bölmek, parçalamak, millet içinden yeni bir millet, vatan içinden yeni bir vatan, devlet içinden yeni bir devlet çıkartmak isteyenlerledir" şeklinde konuştu.

Suşehri ilçesinde belediye başkan adaylarının, mevcut Belediye Başkanı Sedat Sel olduğunu belirten Mustafa Destici, Suşehrilileri Sel'e destek vermeye çağırdı.

Sel ise 5 yılda birçok projeyi hayata geçirdiğini belirterek, "Rabbim bu görevi 30 Mart 2014'te bana tekrar nasip ederse daha çılgın projeleri Suşehri'ne sunmayı taahhüt ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2014, 00:01
YORUM EKLE