Deva Partisi Alaçam'da 1. Yılını Etkinliklerle Kutladı

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı, kuruluşunun 1. yıl dönemi nedeniyle çeşitli etkinlik düzenledi.

Siyaset 15.11.2021, 10:45
Deva Partisi Alaçam'da  1. Yılını Etkinliklerle Kutladı

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı, ilk olarak Geyik Koşan Sahilinde bulunan Öğretmen Evi'nde kahvaltı programı düzenledi.

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Dağlı, burada yaptığı konuşmada, "Ne pahasına olursa olsun inandığımız tüm değerleri yaşatmaya devam edeceğiz. Alaçam ilçesinin bu makus kaderinden kurtulması için sorunların çözülmesi için elimizden gelen bütün çözüm önerilerini el birliğiyle gerçekleştireceğiz. Tabi ki ülke olarak zorlu ve sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Bir twet atıp sorunların yaşandığı belli yanlışları ifade eden insanların maalesef baskı ve diktatörlükle karşı karşıya kaldığı zamanlardan geçiyoruz. Fakat elif gibi dimdik ve dosdoğru olacağız. Samimi, şeffaf ve adil olmak zorundayız." dedi.

Başkan Dağlı, özverili çalışmaları nedeniyle Yönetim Kurulu'na tek tek teşekkür ederken üstün gayreti nedeniyle DEVA Partisi Alaçam Gençlik Politikaları Başkanı Semih Duran'a plaket takdim etti.

Dağlı ve Yönetim Kurulu üyeleri, merhum Saim Kurnaz'ın cenaze törenine katılarak merhum Kurnaz'ın yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundu.

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, Yönetim Kurulu ve parti üyeleri, Harmancık Mahallesi'ni ziyaret ettiler. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Dağlı, DEVA Partisi Tarım Politikalarını anlattı. Dağlı, ilçede yaşayan vatandaşların sıkıntılarını tek tek not alarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)