Deva Partisi İl Başkanı Kebire Türk, Vezirköprü'de Vatandaşı Dinledi

Deva Partisi Samsun İl Başkanı Av. Kebire Birer Türk, Ziyaret programına Vezirköprü ile devam ederek partililer, gazeteler, dernekler, siyasi partiler, esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Siyaset 10.06.2021, 14:35 10.06.2021, 19:39
Deva Partisi İl Başkanı Kebire Türk, Vezirköprü'de Vatandaşı Dinledi

Deva Partisi İl Başkanı Kebire Birer Türk, göreve gelmesinin ardından ilçe ziyaretlerine aralıksız devam etti. Samsun'da teşkilatlanmasını tamamlayan Deva Partisi yöneticileri çalışmalarına ara vermeden devam ettiriyor.

Vezirköprü'de teşkilatıyla birlikte gazeteler, dernekler, siyasi partiler, esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelen Samsun İl Başkanı Av. Kebire Birer Türk'ü Vezirköprü ilçe başkanı İbrahim Ok, İl kadın çalışmalar başkanı Münevver Uğurlu, il halkla ilişkiler başkanı Erol Taşkara, Atakum İlçe Kadın Çalışmaları başkanı Gizem Çelik ve beraberindeki ekibi, Vezirköprü ilçe kadın çalışmaları başkanı Sevilay Terzioğlu Özata karşıladı.

İl Başkanı Kebire Birer Türk, ziyaretleri esnasında yaptığı konuşmada şunları söyledi, “Tarımda kendi kendine yeten bir ülke hedefimiz var. Bu sebeple çiftçilerimizin kredileri, gübre maliyetleri mazot maliyetleri gibi birçok konuda desteklenmesi şart. Biz toprakla uğraşan vatandaşımızın traktörüne haciz gelmeyecek, üretimleri aksamayacak diyoruz. Elektrigi ucuza kullanacakları sadece aracıların kazanmayacagı bir sistem inşaa etmek istiyoruz. Partimiz tarım ve hayvancılık konularında deva olacak bir çok çözümü çalıştı ve bunları da yine yeterki yapılsın diye paylaştık ve duyurduk. Biz insanımıza umut olmak için bu yola çıktık, kimse umudunu kaybetmesin “ şeklinde konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)