Alexa

Devlet Bahçeli: alın yazımız sanki yokuşlarda susamak

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ Twitter sosyal medya platformu twitter üzerinden önemli mesajlar verdi.

Devlet Bahçeli: alın yazımız sanki yokuşlarda susamak
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ Twitter sosyal medya platformu twitter üzerinden önemli mesajlar verdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar şöyle:


Dikkat ediyor musunuz, hep dardayız, devamlı düşüyoruz, ısrarla iniyoruz, her alanda, her kesimde irtifa kaybediyor, yere çakılıyoruz.

Uçaklar düşüyor, umutlar düşüyor, vatan düşüyor, bayrak düşüyor, ahlak düşüyor, huzur düşüyor, Türkiye düşüyor, millet bölücü ayazda üşüyor.

Merkez Bankası’yla kayıkçı kavgası yapan döviz lobisi hizmetkarları milli paramızın değerini düşürüyorlar, Dolara ve Avro’ya selam duruyorlar.

Normalde düşenin ayağa kalkması beklenmelidir. Fakat ne kalkan var ne de kalkmanın ümit ışığı. İçimiz oldu hicran, dışımız oldu hüsran.

Üzülüyorum, düşmanların diline düştük, acınacak hallere düştük, fitnenin seline düştük, gıybetin yeline düştük, sonu bilinmeyen yollara düştük.

Vefasızların tezgahına düştük, zalimlerin kapanına düştük, vatansızların tuzağına düştük, vicdansızların ve tefrikacıların çölüne düştük.

Farkında mısınız, hiç çıkmıyoruz, hiç yükselmiyoruz, zirvelere doğru hiç kanat açamıyoruz. Sürekli uçurumdayız, sürekli diplerde geziyoruz.

Merhum Necip Fazıl’ın dediği gibi, “alın yazımız sanki yokuşlarda susamak”. Kaderimiz sanki haksızlık, adaletsizlik ve kötülüklerle sınanmak.

Başkası düşünce çürük tahtaya basmasaydı diyenler, kendileri hem düşürüp hem düşünce tahtanın çürüklüğünden şikayet ediyor.

9 günlük arayla düşen üç F-4 tipi uçakta şehit olan 6 pilotumuz hepimizi hüzne boğdu, hepimizin yüreğini kavurdu.
Bu uçaklara uçan tabut diyorlar, kimseden ses çıkmıyor. Fırlatma mekanizması çalışmıyor deniliyor, kimsenin yüzü kızarmıyor.

Kazalar yüzeysel açıklamalarla geçiştirilmesin diyoruz, kimsenin kılı kıpırdamıyor. Miadı dolmuş uçaklar ölüm saçıyor diyoruz, tedbir alınmıyor.

Üstelik sorumluluk mevkiinde bulunanlar F-4 tipi uçaklara milletimizin güveninin kalmadığını söyleyecek kadar küçülüyor, ahlaken düşüyor.

Madem güven kalmadıysa, bu uçaklar niçin havalanıyor? Bile bile ölüme neden davetiye çıkarılıyor? Yazık değil mi vatan evlatlarına?

Rahat ve konforları için uçan sarayları kendilerine hak gören iflas etmiş zihniyetler, kahraman pilotlarımıza uçan enkazı layık görüyorlar.

Saray yaptırıp içine saklananlara her şey reva, kahramanca vatan nöbeti bekleyenlere her şey fazla! Bu sakatlık düzelmeden akıbet düşüştür.

Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Muhterem ailelerinin acısını paylaşıyor, başsağlığı diliyorum.

Evlatlarımız ölmesin, elleri öpülesi anneleri ağıtlar yakmasın, nurlu yüzleri solmasın.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 23:35
YORUM EKLE