Devlet Bahçeli, BTP lideri Hüseyin Baş’ın bayramını Kutladı

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş'a Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama tebriği gönderdi.

Siyaset 17.07.2021, 23:01 17.07.2021, 23:22
Devlet Bahçeli, BTP lideri Hüseyin Baş’ın bayramını Kutladı

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin bayram tebriğine cevap veren BTP lideri Hüseyin Baş, "kendisine teşekkür ediyorum. Ben de bu vesile ile sayın Bahçeli’nin Kurban Bayramını kutlar; sağlık, afiyet ve esenlikler dileklerimle saygı ve sevgilerimi sunarım." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’a Kurban Bayramı münasebetiyle tebrik mesajı gönderdi. Bahçeli mesajında, “Mübarek kurban bayramınızı kutlar, Türk milleti ve İslam alemi için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz eder, sağlık, mutluluk dileklerimle sevgi ve sağılar sunarım’ ifadelerini kullandı.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli nazik mesajıyla Kurban Bayramımızı kutladı. Çok memnun olduk, kendisine teşekkür ediyorum. Ben de bu vesile ile sayın Bahçeli’nin Kurban Bayramını kutlar; sağlık, afiyet ve esenlikler dileklerimle saygı ve sevgilerimi sunarım.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)