Devlet Bahçeli, Covid-19 virüsü Aşısını Yaptırdı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ankara Şehir Hastanesi'nde koronavirüs aşısı olmasından sonra Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM'de grubu bulunan siyasi partilerin liderlerini arayarak aşı olmaya davet etti.

Siyaset 15.01.2021, 13:29 15.01.2021, 13:44
Devlet Bahçeli, Covid-19 virüsü Aşısını Yaptırdı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, dün Ankara Şehir Hastanesi'nde koronavirüs aşısı olması ardından, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli de bugün koronavirüs aşısı oldu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından paylaşımında tam vatandaşları aşı olmaya davet etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabından, koronavirüs aşısı yaptırırken fotoğrafını paylaşarak şunları söyledi."Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın daveti üzerine, başarıyla devam eden aşı programımız dahilinde ben de Covid-19 virüsü aşımı yaptırdım. İnşallah bu salgından el birliği ile çok yakın zamanda kurtulacağımızı ümit ediyor, tüm halkımızı da aşı olmaya davet ediyorum" -

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aşılama başladığını, aşı için davet de geldiğini kendisininde vatandaş Kemal Kılıçdaroğlu olarak sırasını bekleyeceğini söyledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de koronavirüs aşısını oldu. Akşener, yaptığı açıklamada, "Parti liderlerinin aşı konusunda toplumumuza ön ayak olması gerektiği inancıyla ben de aşı oldum" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Meral Akşener Hanımefendi’ye aşı davetimizi kabul ederek aşı olmaları vesilesi ile çok teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)