Alexa

Devlet Bahçeli Grup toplantısında...

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında Türkiye'nin karanlık bir tünelden geçtiğini söyledi.

Devlet Bahçeli Grup toplantısında...
banner327

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında Türkiye'nin karanlık bir tünelden geçtiğini söyledi.

Devlet Bahçeli'nin konuşmasında satırbaşları şöyle;

Ülkemiz karanlık bir tüneldedir. Başbakan aklınca selamlaşma kampanyası başlatsa da insanlarımızın arasına nifak girmekte selam sabah kesilmektedir. Vatanımız korkakların kanlı ve terörist grupların güdümündedir.

 AKP huzur muhalifidir

Etrafımızdaki çember giderek daralmaktadır.Her günümüz zulümle geçmektedir. Bayrağımız yarım kafalıların yandaş ve yalakalıktan tam not almış müfrezelerin hücumu altındadır.AKP 13 yıl içinde ülkemizin posasını çıkarmıştır. Milli bekanın üzerine kabus gibi çökmüştür. AKP huzur muhalifidir.

Ahlaka en ağır darbeyi indirenler iktidardadır.Yolsuzluk yoksulluk illetini azdıranlar iktidardadır.Bölücü örgüt jestlerle dirilmiş tavizlerle canlanmış pazarlıklarla Türkiye’nin karşısına sanki eşit bir güç gibi dikilmiştir.AKP PKK’ya ruhunu kaptırmıştır.

Kandil hayranlığı AKP’nin aklını almıştır.Görüyorsunuz Türkiye Cumhuriyeti hükümeti bir sabıkalı katilin, bir teröristin 10 maddelik metnini çözüm olarak sunmaktadır.Başbakan bize de çağrıda bulunarak aksi halde kaybedeceğimizi söylemektedir.Davutoğlu unutmasın ki eğer milletimiz kazanacaksa milletimiz huzura kavuşacaksa biz kaybetmeye baştan razıyız. Ama hiç de böyle olmayacaktır.

Her bir maddesi musibet olan ihanet metni Dolmabahçe sarayındaki başbakanlık ofisinde açıklanmıştır.Neymiş PKK olağanüstü kongre toplayıp silah bırakacakmış.Sevr anlaşmasına da barış diyorlardı ve4 Türk milletine nasıl bir cehennemi yaşatacağı da herkesin malumuydu.AKP PKK ile mütareke yapmış müzakereye hız vermiştir.433 maddelik Sevr anlaşmasıyla ihanet metni arasında esasta hiçbir fark yoktur.

Sevr’i imzalayacak kadar küçülen 3’li kadro ile AKP’yi temsilen PKK HDP bloğunun karşısına oturan 3 kişinin yolları 95 yıl sonra kesişmiştir.İmralı canisi sonunda saraylara kadar gelmiş düşüncelerini Dolmabahçe'de okutturmuştur.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2015, 11:32
YORUM EKLE

banner325