Alexa

Devlet Bahçeli'den AF ve EYT Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Habertürk TV, Show TV ve Bloomberg HT ortak canlı yayınında Didem Arslan Yılmaz’ın af ve erken emeklilikle ilgili sorularını cevapladı

Devlet Bahçeli'den AF ve EYT Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Habertürk TV, Show TV ve Bloomberg HT ortak canlı yayınında Didem Arslan Yılmaz’ın af ve erken emeklilikle ilgili sorularını cevapladı..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, af ile ilgili de şartların olgunlaştığı zaman bu konunun tekrardan gündeme getirilebileceğinin sinyalini verdi.

Didem Arslen'ın "Af konusu rafa mı kalktı" sorusununu yanıtlayan Devlet Bahçeli, "Önerimiz var meclise de teklif verdik ve bunu rafa kaldırmayız." diye yanıtladı.

"Bunu tekrardan görüşme imkanı olur mu diye tekrardan görüşebiliriz" diyen Bahçeli, "Şu an 49 milletvekilimiz var bunu tek başımıza çıkartamayız ancak buna şu an ihtiyaç var." diye konuştu.

MHP Lideri Bahçeli, "Bu bugün için olmuyorsa yarın olabilir mi diye takip edeceğiz. Şartlar olgunlaştığında bir 5 yıllık indirimle kader kurbanlarını rahatlatmaya yönelik çalışma yapacağız.''ifadelerini kullandı.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 12:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahkum ailesi
Mahkum ailesi - 6 ay Önce

Af yoksa kesinlikle oy yok.oyum ceza indirimine.Yasa sandık oy

Muruvet
Muruvet - 6 ay Önce

Affffg ıstıyoruz sozunuzde durun deflet bahcelı aff ıstıyoruzaffff

Ayten
Ayten - 7 ay Önce

Hasbelkader mahkum olmuş TCK 81 dahil her maddesinde mağdurrrr var devletimize güveniyor seçime gümbür gümbür gidelimmm istiyorum Adlimahkum Kapsam geniş yasayla ailesine kavuşmayı bekliyoruzzz

RAHİME SERT
RAHİME SERT - 6 ay Önce

Ben Sayın cumhurbaşkanıma da sayın devlet bahçeliye de güveniyorum Allahın izniyle af değil ceza indirimi verecek sabırlı olalım rabbim cümlelesinin evladını eşinin kardeşlerimizin kurtarsın bol bol dua edelimmmm

Arzu
Arzu - 6 ay Önce

Siz resmen dalga geçiyorsunuz insanlar la size destek vermiyecekse neden berabersin AKP le bune çelişki

banner325