Dursun Mücahit Erbin, Milletimize aşkla hizmet ediyoruz

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Dursun Mücahit Erbin, İlçe Seçim Kurulu'na giderek mazbatasını aldıktan sonra yeni yönetimiyle ilk toplantısını yaptı.

Siyaset 02.09.2020, 12:43 02.09.2020, 13:06
Dursun Mücahit Erbin, Milletimize aşkla hizmet ediyoruz

AK Parti İlkadım 5. Olağan İlçe Kongresi’nde yeniden başkanlığa seçilen Dursun Mücahit Erbin, değerlendirmelerde bulundu. AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Dursun Mücahit Erbin, kongrenin ardından mazbatasını aldı. Erbin, İlçe Seçim Kurulu'na giderek mazbatasını aldıktan sonra yeni yönetimiyle ilk toplantısını yaptı.

AK Parti, yaptığı hizmetlerle Türkiye'yi şaha kaldırdı.

Herkese tek tek teşekkür ederken, kongrenin ardından yeni dönemin Samsun'a ve İlkadım' a hayırlı olmasını dileyen Erbin, "Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tüm kadrolarımızla milletimize hizmette sınır tanımadık. Hayata geçirdiğimiz devasa yatırımlar, her alanda yaptığımız atılımlarla Türkiye, nereden nereye geldi. Çok net ifade etmek istiyorum ki AK Parti, yaptığı hizmetlerle Türkiye'yi şaha kaldırdı. Muhteşem eserlerin kazandırılmasıyla müthiş bir yükseliş yaşıyor ülkemiz. Ayrıca ecdadımızın bize emanet ettiği miraslara da sahip çıktık, çıkmaya da devam ediyoruz" dedi.

Gittiğimiz yerlerde vatandaşların sevgisi ve teveccühü ile karşılaşıyoruz

Bugüne kadar yapılan teşkilat çalışmaları ve bundan sonraki süreç ile ilgili açıklamalarda da bulunan Erbin, "Göreve geldikten sonra çok yoğun bir çalışma içerisinde olduk. Özellikle pandemi sürecinde vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık. Sıkıntıların çözümü noktasında her daim seferber olduk. Çünkü biz milletimize hizmeti aşkla gönülden yapıyoruz. Milletimizde yaptığımız hizmetleri görüyor ve takdir ediyor. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın sevgisi ve teveccühü ile karşılaşıyoruz. Partimize yeni üye çalışmalarımız devam ediyor. İlkadım ilçemizde mahalle bazlı yürüttüğümüz yeni üye çalışmalarımıza kongreden sonra da hız vereceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)