Ekrem İmamoğlu ile Birlikte Perpa Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan adayı Muammer Keskin, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile Perpa’yı ziyaret etti.

Siyaset 22.02.2019, 18:30 22.02.2019, 18:41
Ekrem İmamoğlu ile Birlikte Perpa Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan adayı Muammer Keskin, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile Perpa’yı ziyaret etti. İmamoğlu ve Keskin İstanbul ticaretinin kalbi sayılan merkezde büyük bir ilgiyle karşılandı.

Perpa’daki dükkânları gezip sorunlarını dinleyen İmamoğlu ve Keskin daha sonra konferans salonuna geçti. İmamoğlu kürsüye gelerek mega kentin ve Perpa’nın sorunlarını dile getirdi. Toplantı salonundaki yaklaşık bin 500 PERPA esnafına konuşan İmamoğlu, "Bu şehre sevgiyi ve saygıyı hatırlatmaya gelmiş bir belediye başkan adayıyım" dedi. Ekrem İmamoğlu seçildiği takdirde tüm sorunların ortadan kalkacağını söyledi. Daha sonra kürsüye çıkıp Perpa esnafına seslenen Keskin, özellikle Şişli İlçesi sınırlarındaki yeşil alanların korunacağı sözünü verdi. Konferans salonundaki programın ardından Perpa Ticaret Merkezini gezmeyi sürdüren İmamoğlu ve Keskin esnafı dolaşarak seçimde destek sözü aldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)