Elif Bilgin: Şimdi Daha Güçlü Olmak Zamanı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, Seçim çalışmaları kapsamında İlkadım'da vatandaşlardan 24 Haziran seçimlerinde AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek istedi.

Siyaset 04.06.2018, 23:47
Elif Bilgin: Şimdi Daha Güçlü Olmak Zamanı

Elif Coşkun Bilgin, "Şimdi daha da güçlü olmanın zamanıdır. 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde bunun ilk temeli atılacaktır" dedi. 

Bilgin, Özdemir'in ailesi ile sohbet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, Seçim çalışmaları kapsamında İlkadım'da vatandaşlarla buluştu. 24 Haziran seçimlerinde AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek isteyen Bilgin, genç kızlarla biraraya geldi, Ardından ise Yenidoğan Mahallesi'nde Şehit Nuh Özdemir'in ailesini ziyaret etti. Şehidin emaneti minik Nuh ile bir süre oynayan Bilgin, Özdemir'in ailesi ile sohbet etti, onları dinledi.

"Şimdi daha da güçlü olmanın zamanıdır"

Daha sonra Kıran Mahallesi'nde pazar yeri gezisinde pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Bilgin, 24 Haziran seçimlerinde vatandaşlardan destek ve dualarını istedi. Vatandaşlarla sohbet eden Bilgin, "Siyasi anlamda 'Türkiye Vakti' diyerek yola çıktığımız bu dönemde, Türkiye olarak hedeflediğimiz çok önemli hususlar var. Türkiye 16 yılda her alanda çok büyüdü ve çok güçlendi. Yakaladığımız istikrarı ve büyümenin kıymetini bilerek yola devam edeceğiz. Şimdi daha da güçlü olmanın zamanıdır" dedi. 

HEDEF 400 MİLLETVEKİLİ

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 2023 hedeflerine hep birlikte ulaşacağız" diyen Bilgin, "24 Haziran'da daha güçlü Türkiye'nin ilk temeli atılacaktır. Bizim birinci önceliğimiz Cumhurbaşkanımızı güçlü bir şekilde yeniden Cumhurbaşkanı yapmaktır. Bunu tabi ki güçlü meclisle sağlayabiliriz. Bu yüzden 400 milletvekili sayısını yakalamamız gerekiyor ki, Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu 2023 hedeflerine çok rahat bir şekilde ilerleyebilelim. Ben Samsunlu hemşehrilerimizin bundan önce olduğu gibi bundan sonra da desteklerinin bu seçimde de artarak devam edeceğine inanıyorum" diye konuştu. 
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)