Alexa

Erdoğan, Akşener'e Sert Çıktı: Kaçacak yeri yok!

31 Mart'ta iftiracı müptezellere ahlak dersi, edep dersi vermeye hazırlanan bir Elazığ olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı ve Ak parti Genel Başkanı Erdoğan, "Dörtlü yalan çetesine dürüstlük dersi vermeye can atan Gakkoşlar var." dedi.

Erdoğan, Akşener'e Sert Çıktı: Kaçacak yeri yok!

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Kadınlar Günü'nün batının bir anlayışı olduğunu söyleyerek," Bizim için kadınlar günü her gündür. Niye? Ana her gün var mı? Var. Ana yoksa insan yok. Ana varsa insan var. " dedi.

Siyaset özünde bir yarış ve rekabet olduğunu İnsanları ortak idealler etrafında bir araya getirme sanatı olduğunu belirten Erdoğan, "Siyaset kutuplaştırmak için değil gönülleri buluşturmak için yapılır. Her kim siyaseti insanımızı birbirimizi kırdırmanın aracı haline getiriyorsa; PKK'nın desteklediği HDP gibi. Açık söylüyorum onlar bu millete ihanet içindedir. " dedi.

Bu milletin, siyaseti kirleten, lekeleyen bir çok kifayetsiz gördüğünü, bu ülkenin CHP'nin milletvekili pazarlığı yaptığı Güneş Motel rezaletini, parti değiştiren fırıldaklarını gördüğünü belirten Erdoğan, Seçim sandığı önüne gelince bu millet yalancıya dersini vereceğini söyledi.

Denizli'de ortak miting düzenlediklerini, Millete yaptıklarını, yapacaklarını anlatmak yerine kendilerine ve halka bühtan ettiklerini belirten Erdoğan, ''Cumhurbaşkanı'nın teröristler dediği Denizlililer'' diyor. Anlaşılan bu mızıkacılar 21 gün boyunca gittikleri her şehri, vatandaşımızı teröristler diye selamlayacaklar. Şaka bahanesiyle önlerine çıkan herkese terörist damgası vurmaya devam edecekler. İnşallah Elazığ'a gelirler mi bilmiyorum. Geldiklerinde aynı hataya burada da düşmezler.'dedi.  

Mahkemede hesaplaşacaklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fakat hanımefendinin kaçacak deliği de yok. O milletvekili de değil. Onunla hemen hesaplaşacağız. Onun hesabı ağır olacak. 31 Mart günü millet bunlara şaka nasıl olurmuş sandıkta gösterecek.Hatay'da saldırıyor. Ne diyor? Oy yoksa hizmet yok. Kim diyor? CHP'li belediye başkanı. Böyle bir belediye başkanından hanımefendi niye bahsetmiyorsun? Böyle siyaset olur mu? 

''BEĞENDİN Mİ HANIMEFENDİ? 

Şimdi hanımefendi nasıl beğendin mi? Bak Kürdistan diyor. Onunla omuz omuza yürüyorsun hanımefendi. Sen Erdoğan'ın ağzından kalkıp da halkına terörist ifadesini kullandığını asla ispat edemezsin. Bunun bedelini ödeyeceksin. Senin ortağın ödüyor işte, sen de ödeyeceksin. HDP ödüyor ödüyor zaten bitmiyor. Birileri cezaevinde süre dolduruyor, FETÖ'cüler dolduruyor, aynı yolda sen de düşebilirsin. Niye? Bu ülkenin Cumhurbaşkanı'na iftira atamazsın. Yalan söyleyemezsin. Türkiye yol geçen hanı değildir. Bir hukuk devletidir. Ne diyor? Biz arkamızı YPG'ye PKK'ya dayadık. Ben de buradan sesleniyorum, biz de arkamızı Gakkoşlara dayadık." dedi.

''BU ÇAPSIZLAR..."

Erdoğan açıklamasını şöyle devam ettirdi:

"Bay Kemal'in söyleyecek hiçbir şeyi yok, diğerlerinin de yok. Bunlara tavır almak yerine her defasında hakaret, hakaret, hakaret. Benim CHP'ye, sözde İyi Parti'ye, Saadet'e gönül vermiş kardeşlerime bu gerçekleri hiç anlatamıyorlar. Kandil'e laf edemiyorlar, Pensilvanya'ya tek kelime söylemiyorlar, YPG'ye tek bir eleştiri getiremiyorlar. Bu çapsızlar hangi iftirayı atarsa atsın bizim tek bir gündemimiz var, bizim derdimiz millet, hedefimiz hizmet. " dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 14:46
YORUM EKLE

banner325