Erdoğan; Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı Yardımcılığı için Ne Dedi?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı yardımcısı olmasıyla ilgili iddialar üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamada bulundu.

Siyaset 08.09.2017, 12:38 08.09.2017, 23:21
Erdoğan; Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı Yardımcılığı için Ne Dedi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı yardımcısı olma iddialarıyla ilgili açıklamasında “Bunların hepsi suyu bulandırmaktan başka işe yaramıyor. Doğmamış çocuğa don biçiyorlar. Yerli ve milli olanların görüşmeleri niye sizi rahatsız ediyor” şeklinde ifadelerde bulundu. 

Cumhurbaşkanı  Erdoğan şöyle devam etti: "MHP ile diyaloğumuz Türkiye'nin geleceği bakımından çok çok önemli" dedi. MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı yardımcısı olacağı iddialarıyla ilgili de konuşan Erdoğan, "doğmamış çocuğa don biçiyorlar" dedi. Erdoğan, "Sayın Bahçeli ile şu süreçte partimiz gayet güzel bir diyalog içerisinde oldu bundan sonraki süreçte de diyaloğun güçlenerek devamı, Türkiye'nin geleceği bakımından çok çok önemli. CHP ve HDP'ye baktığınız zaman bunların yerli ve milli bir yanı yok. Tam aksine bunlar bu ülkeye saldıran, Batı'ya şikayet etmek suretiyle nereden önünü keseriz bunun gayreti olanlarla koalisyon halindedir" dedi.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)