Erdoğan; Bir Gece Ansızın Gelebiliriz, Bizi İzlesinler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrin operasyonunu duyurdu. Erdoğan, "Fırat Kalkanı Harekatı ile ilk adımını attığımız güney sınırımızı terörden arındırma operasyonunu Afrin’le devam ettireceğiz" dedi.

Siyaset 14.01.2018, 14:44
Erdoğan; Bir Gece Ansızın Gelebiliriz, Bizi İzlesinler

Erdoğan, Afrin operasyonuyla ilgili, "Önümüzdeki günlerde inşallah, Fırat Kalkanı Harekatı ile ilk adımını attığımız güney sınırımızı terörden arındırma operasyonunu Afrin’le devam ettireceğiz" dedi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Tokat İl Başkanlığının Olağan İl Kongresinde yaptığı konuşmada, “Bir gece ansızın gelebiliriz, bizi izlesinler” dedi, 

Afrin operasyonunun işaretini verdi. Erdoğan, "Önümüzdeki günlerde inşallah, Fırat Kalkanı Harekatı ile ilk adımını attığımız güney sınırımızı terörden arındırma operasyonunu Afrin’le devam ettireceğiz" ifadelerini kullandı. “Sınırlarımızdaki en ufak bir taciz, bizim için atılması gereken adımların işaret fişeğidir” diyen Cumhurbaşkanı, ABD’yi uyarmayı da ihmal etmedi. Erdoğan, "Afrin operasyonu sırasında bu güçlerin terör örgütüyle aynı safta görünme gibi bir yanlışa mahal vermeyeceklerini ümit ediyorum" dedi.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
banner442