Erdoğan'dan Muharrem İnce Yorumu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyi pErdoğan, Muharrem İnce'nin adaylığıyla ilgili olarak ilk yorumunu yaptı. Erdoğan,''Birileri çıkmış diyorlar ya... 'Cumhurbaşkanı adayı ekonomiyi iyi bilecek.' Nerede o cumhurbaşkanı? O aday nerede?" dedi.

Siyaset 05.05.2018, 18:14
Erdoğan'dan Muharrem İnce Yorumu

"Nerede o cumhurbaşkanı? O aday nerede? Ziya Paşa "Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri" diyor. Biz eserlerimizle konuşuyoruz. Biz eserlerimizle milletin karşısındayız. Bilemiyorum ana muhalefetin adayı ne ile milletin karşısında.'' 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “ 24 Haziran’da hep birlikte yere gömeceğiz. 24 Haziran’da gelişmiş demokrasisi ile sınırlarımız içinde ve dışında sağlanmış güvenliği ile daha güçlü bir Türkiye’ye yürüyeceğiz” dedi.

Yeni bir Türkiye’ye merhaba demeye hazır mıyız?

"Oyumu Cumhurbaşkanına vereceğim ama parlamentoda AK Parti’ye vermeyeceğim" diyenlere seslenen Erdoğan, "Böyle bir şey olabilir mi? Bu oyunu da bozacağız. Bu tezgahın kimlerin olduğunu anlıyorsunuz. İnşallah bu münafıklar çetesini 24 Haziran’da hep birlikte yere gömeceğiz. Kayseri buna muktedirdir. 24 Haziran’da gelişmiş demokrasisi ile sınırlarımız içinde ve dışında sağlanmış güvenliği ile daha güçlü bir Türkiye’ye yürüyeceğiz. Kayseri bize destek verdi, biz de Kayseri’ye destek verdik. Son 15 yılda 20 milyar liralık yatırım yaptık. Biz de Kayseri’ye yakışanı yaptık. Şehir hastaneleri benim Belediye Başkanlığı dönemimdeki rüyamdı. Maliyeti 430 milyon Avro. Kayseri’ye yakışanı bu. Burada yok yok. Her şey var. Bin 607 yatak kapasitesi var. Örnek bir sağlık kuruluşu. Kayseri ile birlikte 5. Şehir hastanesini açıyoruz. İnşallah yıl sonuna kadar 4 şehir hastanesini daha hizmete alacağız.” dedi.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)