Erdoğan; Sözümüzde durduk, teröristleri inlerinde bastık ve imha ettik

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "'Bir gece ansızın gelebiliriz' dedik. Sözümüzde durduk, teröristleri inlerinde bastık ve imha ettik, imha ediyoruz." dedi.

Siyaset 30.12.2018, 21:27 30.12.2018, 21:33
Erdoğan; Sözümüzde durduk, teröristleri inlerinde bastık ve imha ettik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan, konuşmasında, "Bir gece ansızın gelebiliriz' dedik. Sözümüzde durduk, teröristleri inlerinde bastık ve imha ettik, imha ediyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Grev olmuyorsa demek ki işçinin hakkını veriyorsun, hukukunu gözetiyorsun, öyleyse de toplumun genelinde grevler minimize oluyor, grevsiz bir toplum meydana getirdik ama bak şimdi İzmir'de, İZBAN'da grev yar. Hadi buyrun niye çözmüyorsunuz? CHP mantığında grev var." ifadelerini kullandı.

"Seçim kaybeden, oyu düşen, halkla arasındaki iletişimi bozulan her arkadaşımız dönüp kendini sorgulamalı. 'Nerede yanlış yaptım?'" diyen Erdoğan, "Suçu başkalarına atmak, hele hele millete atmak sadece züğürt tesellisidir." şeklinde konuştu.

Erdoğan, "Her ilçede, her ilde eksiğimizi, fazlamızı görüp ona göre yola devam edeceğiz." ifadelerini kullanarak, şöyle konuştu:

"Hassasiyetlere dikkat edeceğiz. 'Burada da işte hanımlar fazla oldu' deme hakkımız yok. Bu toplumun yüzde 51'i bayan. Buna bir defa dikkat edeceğiz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dünya değişirken bizim yerimizde saymamız işin tabiatına aykırıdır. 18-35 yaş arası kuşağa kendimizi daha iyi anlatmamız lazım." dedi.

Erdoğan, "Bu davanın sonunda mal, mülk, şan, şöhret bekleyen yanılır." ifadelerini kullandı.

"Gönül kırıklığı diye bir şeyi asla düşünmüyorum" diyen Erdoğan, "Çünkü siz değerli arkadaşlarım görevi ilk devraldığınız gün hangi heyecandaysanız, bugün de yine görevi devrederken aynı heyecanda koşmaya, desteğinizi vermeye devam edeceğinize inanıyorum." şeklinde konuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı
Yorumlar (0)