Erdoğan Tok'tan 'Yıldırım' Mesajı

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yaptığı açıklamada: “Binali Yıldırım ile Türkiye’de Yeni Bir Dönem Başlayacak.” dedi.

Siyaset 22.05.2016, 17:56 22.05.2016, 18:35
Erdoğan Tok'tan 'Yıldırım' Mesajı

Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda düzenlenen AK Parti 2. Olağan Kongresi'ne oy kullanmak üzere katılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Birlik ve beraberliğin daha da kuvvetlendiği AK Parti Kongresi’nin ilk günkü aşkla kutlu yürüyüşün devamı ve yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu ifade etti.

AK Parti 2. Olağan Kongresi'nin büyük bir coşku, heyecan ve birliktelikle sonuçlandığını kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan aldığı görevi hizmetleriyle bugüne kadar layıkıyla yerine getiren Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'na teşekkür etti. AK Parti'nin ruhundaki dava aşkı, liderine bağlı itaat anlayışı ile birlik ve beraberliğin hiçbir partide olmadığını söyleyen Başkan Erdoğan Tok, Başbakan Ahmet Davutoğlu’dan bayrağı teslim alan Binali Yıldırım'a yeni görevinde başarılar diledi.Yorumlar (3)
Kemal 6 yıl önce
Sen işine bak işine göreve geldiğinden beri mahallelerde asfalt yok Naci hocayı cagircana iş yap iş
ufuk sönmez 6 yıl önce
göreve geldiğinden beri işin güçün siyeset. bu işleri bırakta belediyecelik yap. sayın başkan belediyenin parasıyla siyaset yaptığın yetmedi mi?
murat 6 yıl önce
necattin bey'i arar olduk. bu milletin hakkınnı nasıl ödeyeceksin? bir eşeklik yapıp bende oy verdim sana. ama sözünde durmadın. sözünde dur önece sen