Erdoğan'dan İstifası İstenen Başkanlara Mesaj Var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: 2023 Gençlik Şurası'nda konuşmasında istifaları istenen başkanlara mesaj verdi.

Siyaset 22.10.2017, 16:06 22.10.2017, 21:29
Erdoğan'dan İstifası İstenen Başkanlara Mesaj Var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: 2023 Gençlik Şurası'nda konuşmasında istifaları istenen başkanlara verdiği mesajda; "Biz, imanına, inancına sahip bir gençlik istiyoruz. Bizler bu yola, koltuk, makam sevdasıyla değil, hizmet sevdasıyla yola çıktık" dedi.

Siz siz oluun, gençliğinizi öldürmeyin. Bir tek gününüzü, bir tek saatinizi sakın ha, boşa geçirmeyin. Unutmayınız, bizim gençlik konusunda bir Kızıl Elmamız var. Biz, imanına, inancına sahip bir gençlik istiyoruz. Bizler bu yola, koltuk, makam sevdasıyla değil, hizmet sevdasıyla yola çıktık. Biz yerine gençleri bırakmayı düşünmeyenlerden olmadık. Vakti saati geldiğinde bu görevi sizler devralacaksınız. Sizler kendinize bir takım haklar lütfedilmesini beklemiyorsunuz. Sizlerin tek istediği fırsat kapısının aralanmasıdır. 2023 hedeflerimiz, 2053 ve 2071 vizyonlarımız, hepsi de sizin içindir. Bu frısatları çok iyi değerlendirin. 

Şimdi devam eden kongrelerimizde yeni görev  alan arkadaşlarımızın önemli bir kısmının gençlik kollarımızdan yetişme olduğunu  hamdolsun memnuniyetle görüyorum. Aynı durum yarın belediye başkanlığı seçiminde,  milletvekili seçiminde de olacaktır. Hiç şüphesiz günü geldiğinde, daha yüksek  irtifa. İnşallah dinamik gençler daha yüksek irtifada bakacaksınız ki  Cumhurbaşkanlığı makamında da sizlerden birisi olacaktır.

Yorumlar (0)