Erdoğan’dan MHP'li Turgay Şirin’e Müjdeli Haber

Cumhur İttifakı’nın Turgutlu Belediye Başkan Adayı MHP’li Turgay Şirin, Cumhurbaşkanı'ndan müjdeli haber aldı.

Siyaset 23.02.2019, 17:21 23.02.2019, 18:00
Erdoğan’dan MHP'li Turgay Şirin’e Müjdeli Haber

Cumhur İttifakı’nın Turgutlu Belediye Başkan Adayı MHP’li Turgay Şirin, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan, Cumhur İttifakı adaylarının tanıtım töreninde müjdeli haberler aldı.

TURGUTLU 'DA MÜJDELİ PROJELER

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Manisa’da düzenlediği Cumhur İttifakı adaylarının tanıtım töreninde, Turgutlu Belediyesi Cumhur İttifakı Adayı olarak hazır bulunan ve Cumhurbaşkanı tarafından kendisine destek verilmesi istenen MHP’li Turgay Şirin, Cumhurbaşkanı ile uzun süre sohbet ederek projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Cumhur İttifakı’nın firesiz olarak Manisa’da tüm belediyeleri almasının önemine değinen ve Turgutlu’da Cumhur İttifakı Adayı’nın MHP’li Turgay Şirin’in olduğunu belirterek sahnede lanse edilen programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Turgutlu’da yapılanla hakkında bilgilendirme yaptı. Hükümet tarafından Turgutlu Devlet Hastanesi, Yıldırım Beyazıt Spor Salonu, Adliye Binası, Emniyet Binası gibi birçok projeye imza atıldığı bunun yanı sıra Turgutlu Gençlik Merkezi’nin hizmete girdiğini ve önümüzdeki aylarda 12 bin kişilik Turgutlu Şehir Stadyumu’nun tamamlanacağını müjdesini veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Turgutlu-Manisa ve İzmir kavşağı yol çalışmalarının yapılacağını belirtti. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘’Cumhur ittifakı adayımız mevcut Turgutlu Belediye Başkanımız Turgay Şirin ile Turgutlu için daha yapacak çok işimiz var’' diyerek sözlerini sonlandırdı.

Turgutlu’muza Hayırlı Olsun

Müjdeli haberlerin Turgutlulu hemşerilerine hayırlı olmasını dileyen Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Manisa’yı şereflendirişinin sonrasında yaptığımız görüşmeler ilçemiz adına da sevindirici olmuştur. Kendilerinin Turgutlu’ya verdiği değer ve önem hepimizce malumdur. Bu da elbette bizleri çok mutlu ediyor. Ben Turgutlulu hemşerilerim adına bir kez daha Sayın Cumhurbaşkanımız’a, Bakanlarımıza teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle yerelde de genelde de çok daha güzel işlere imza atılacak” dedi.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu