banner434

banner433

Erdoğan Tok: Davası Olmayanın Sevdası Olmaz!

İlkadım Belediyesi Eski Başkanı Erdoğan Tok, "Samsun’un her sokağında, caddesinde güçlü ve büyük Türkiye inancının tohumlarını atıyoruz.” dedi.

Siyaset 16.01.2022, 23:26 18.01.2022, 00:18
Erdoğan Tok: Davası Olmayanın Sevdası Olmaz!

'Davası olmayanın sevdası olmaz' diyen Erdoğan Tok: “Sahada 2023 hedefi için Büyük ve Güçlü Türkiye’nin tohumlarını atıyoruz” dedi.

TBMM eski müşaviri ve İlkadım Belediyesi Eski Başkanı Erdoğan Tok, Baruthane mahallesinde gerçekleştirdiği buluşmada, Samsun Muhtarlar Dernek Başkanı, Baruthane Mahalle Muhtarı Mustafa Öztürk ve  partinin kuruluşundan bugüne AK Parti’de görev almış, sorumluluk üstlenmiş, oy vermiş Baruthane Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

YORULMADAN ÇALIŞIYORUZ

Saha çalışmalarına devam eden Erdoğan Tok, “Davası olmayanın sevdası olmaz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye’mizin ve gönül coğrafyamızın kaderini etkileyecek 2023 seçimleri için durmadan, yorulmadan çalışıyoruz. Yağmur çamur demeden Samsun’un her sokağında, caddesinde güçlü ve büyük Türkiye inancının tohumlarını atıyoruz.” dedi.

Büyük ve güçlü Türkiye hedefinden gözümüzü asla ayırmayacağız

Cumhurbaşkanımızın sahayı boş bırakmayın, herkesin kapısına gidin” sözünü talimat olarak alıp kendilerine görev edindiklerini belirten TBMM Eski Müşaviri ve İlkadım Belediyesi Eski Başkanı Erdoğan Tok, “Öncelikle partimizin kuruluşundan bugüne kadar AK Parti’de görev almış, sorumluluk üstlenmiş, oy vermiş insanlarımıza ulaşıyoruz. Bu çekirdeği sağlama aldıktan sonra katman katman genişleyerek, tüm vatandaşlarımızın gönüllerini kazanmadın derdiyle sahada çalışıyoruz. Her vatandaşımızın kapısına gideceğiz. Büyük ve güçlü Türkiye hedefinden gözümüzü asla ayırmayacağız. 2023'e giden süreçte herkesin ve her kesimin kapısına gideceğiz, elini tutacağız, gönlünü kazanacağız. Onun için yan gelip durmak yok. Çok gayret edeceğiz, çok koşacağız. Rabb’im büyük hedeflerimizi taçlandıracağımız, ideallerimizi geleceğe taşıyacağımız, milletimizle gücümüze güç katacağımız bu dava yolundan, bu sevda yolundan ayırmasın.” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)