Erdoğan ve yol arkadaşları, tehditlere asla boyun eğmez

Ak PArti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları, tehditlere asla boyun eğmez' dedi.

Siyaset 06.05.2021, 23:24
Erdoğan ve yol arkadaşları, tehditlere asla boyun eğmez

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları, tehditlere asla boyun eğmez” ifadelerini kullanan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun, Cumhurbaşkanı  Erdoğan'a yönelik ifadelerine tepki gösterdi.

Karaaslan, Tehditlerle siyaseti dizayn etme çabasının, bugünün Türkiye'sinde başarıya ulaşamayacağını vurguladı,

Karaaslan, değerlendirmesinde, "Yassıada, 'Demokrasi ve Özgürlükler Adası' oldu ama Yassıada zihniyetinin bugünkü temsilcileri, demokrasi ve özgürlükleri bunca yıldır hala içine sindiremedi. Onlar da gayet iyi biliyorlar ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları, tehditlere asla boyun eğmez."dedi.

Çiğdem Karaaslan, milletin iradesine güvenenlerin sarsılmayacağını, kabul etseler de etmeseler de milletin iradesinin, her zaman galip geleceğini ve demokrasinin ilelebet kazanacağını kaydetti.

Çiğdem Karaaslan önceki gün hayatını kaybeden edebiyatımızın usta kalemlerinden Emine Işınsu içinde başsağlığı mesajı yayımladı. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslanmesajında şunları söyledi;

"Türk Edebiyatımızın usta kalemlerinden Emine Işınsu Hanımefendi’ye Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekânı Cennet olsun."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)