Erhan Usta, Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı

Samsun Milletvekili Erhan Usta, birlik ve beraberliği vurguladığı bayram mesajını yayımladı.

Siyaset 30.07.2020, 20:52
Erhan Usta, Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı

Kurban Bayramı münasebetiyle Bayram mesajı yayımlayan Samsun Milletvekili Erhan Usta, mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Milletvekili Usta, Ülkemiz ve dünya için zor geçen bir yılın ardından Kurban Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, yardımlaşma ve paylaşmanın öne çıktığı, toplumların sosyal bağlarının kuvvetlendiği özel bir gündür." ifadelerini kullandığı bayram mesajında şunları söyledi:

"Ülkemizin başta sağlık ve ekonomi olmak üzere, siyasi ve manevi olarak içinde bulunduğu bu dar boğazda; devletin, gücünün ve Milleti bütünleştirme, birlik ve beraberliği pekiştirme rolünün önemini çok daha iyi anladık. Türk milleti, felaket söylemleriyle dirliğimizi dağıtan; tehdit ve korkuyla irademizi tahakküm altına almaya çalışanlara rağmen inatla hiçbir kutuplaştırmaya alet olmamalıdır. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde olduğu gibi, gücü yeten herkes bu birlikteliğe, yardımlaşmaya ve paylaşmaya devam etmelidir. Yüce Allah’tan Kurban Bayramı’nın tüm İslam alemi için mübarek olmasını diliyorum."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu