Alexa

Erhan Usta, Sosyal Medyadan Flaş Açıklamada Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Erhan Usta, "Ne acıdır ki, bu densize haddini bildirmek için sarfettiğim sözlerden dolayı Partimden ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevkedildim" dedi.

Erhan Usta, Sosyal Medyadan Flaş Açıklamada Bulundu

Ak Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman tarafından MHP ile ilgili sarfedilen sözlerin arkasında olduğunu ancak, bu sözlerden dolayı ihraç talebiyle merkez disiplin kuruluna sevk edildiğini belirtti.

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Sosyal medya hesabı Twitter hesabından biraz önce yaptığı paylaşımda, Karaduman'ı kastederek, kendisinin haddini bildiremediğini ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın haddini bildirdiğini bu yüzden de kendisine teşekkür ettiğini paylaştı.

Erhan Usta'nın paylaşımı şöyle: 

1. Ülkücü Hareket ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır. Samsun AKP İl Başkanı, bir TV programında Ülkücü Hareketi aşağılayıcı, tahkir edici ve yok sayıcı ifadeler kullanmıştır.

2. Ne acıdır ki, bu densize haddini bildirmek için sarfettiğim sözlerden dolayı Partimden ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevkedildim. Bu densize ben haddini bildiremedim ama Sayın Cumhurbaşkanı görevden alarak haddini bildirmiştir. Bu vesileyle kendisine teşekkür ederim

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 15:06
YORUM EKLE

banner325