Erhan Usta, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ı Ziyaret Etti

Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ı yerinde ziyaret ederek, başarılar diledi.

Siyaset 20.02.2020, 16:58 20.02.2020, 20:05
Erhan Usta, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ı Ziyaret Etti

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ı ziyaret ederek başarılar dileyen Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, Samsunspor'un 1.Lig şampiyonu olarak hakkettiği ve özlemini duyduğu Süper Ligde yer alacağını vurguladı.

Usta, son 8 lig maçını da galibiyetlerle tamamlayan ve 7 puan farkla lider konumunda olan Samsunspor’un bu başarısından bütün Samsunluların gurur duyduğunu dile getirdi. Rehavete kapılmadan galibiyet serisinin devam edeceğine inancının tam olduğunu belirten Usta, son durum itibarıyla Samsunspor’un, Türkiye profesyonel liglerinde, 9 golle en az gol yiyen, 1 mağlubiyetle en az mağlup olan, 61 puanla en çok puan toplayan, 19 galibiyetle en çok galip gelen ve 47 averajla en yüksek averaja sahip takım olduğunu ve Türk Futboluna damga vurduğunu belirtti.

Usta, Samsunspor’un bu sezonu şampiyon olarak tamamlayarak Süper Lig yolunda bir basamak daha atlayacağını ve seneye de 1.Lig şampiyonu olarak hakkettiği ve özlemini duyduğu Süper Ligde yer alacağını vurguladı.

Ertuğrul Sağlam’dan üzerinde isminin yazılı olduğu 55 numaralı Samsunspor formasını ve atkısını hediye alan USTA, teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu