Alexa

Erhan Usta; Türk milleti bilincini korumalı,

Samsun Milletvekili Erhan Usta, Kurban Bayramı dolayısıyla Sosyal medya platformu twitter hesabından birlik ve beraberlik mesajları vererek tüm islam alemi'nin Kurban Bayramını tebrik etti.

Erhan Usta; Türk milleti bilincini korumalı,

Sosyal medya hesaplarından İslam Aleminin Kurban bayramını kutlayan Erhan Usta, Kurban Bayramı'nın bir paylaşım günü olduğuna dikkat çekti.

Samsun Milletvekili Erhan Usta, Kurban Bayramı mesajında Birlik ve beraberliği vurgulayarak şunları söyledi:

Fitne odaklarına rağmen inatla Türk milleti bilincini korumalıdır

Bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın sevincini yaşamaktayız. Kurban Bayramı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, yardımlaşma ve paylaşmanın öne çıktığı, toplumların sosyal bağlarının kuvvetlendiği özel bir gündür. Ülkemizin, başta ekonomi olmak üzere, siyasi ve manevi olarak içinde bulunduğu bu dar boğazda, milletçe bu özel günleri en verimli şekilde değerlendirmeliyiz. Türk milletinin feraseti tarih boyunca önünde engel tanımamış bir irade timsali olmuştur.

Bu sebeple, içinde bulunduğumuz ayrıştırıcı ve kutuplaştırıcı siyasi dile rağmen, vatan sevgisi ve milletimize hizmet etme asgari müştereğinde buluşarak herkese kucak açmalı, birlik olmalıyız. Felaket söylemleriyle dirliğimizi dağıtan; tehdit ve korkuyla irademizi tahakküm altına almaya çalışan fitne odaklarına rağmen inatla Türk milleti bilincini korumalı, felaket söylemlerine aldırmamalıdır. Bu milletin iradesini önemsemeyenler, küçük görenler, millete rağmen devlet yönetip siyaset yürütenler er ya da geç içinde bulundukları gafleti anlayacaklardır.

Bu mübarek günlerde birliğimizin yeniden Türk milletine yaraşır bir şekilde tesis ve temin edilmesini temenni ediyor; Kurban Bayramının bir paylaşma bayramı olduğu unutulmadan yaşanmasını ve Yüce Allah'tan Kurban Bayramının tüm İslam alemi için mübarek olmasını diliyorum.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2019, 21:22
YORUM EKLE