Erhan Usta Türkiye Gündemine Oturdu

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin ekonomi kurmaylarından MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Ulusal basının en çok ilgi gösterdiği isimlerin başında geliyor.r.

Siyaset 07.10.2015, 17:55 07.10.2015, 18:10
Erhan Usta Türkiye Gündemine Oturdu

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı Ekonomi ustası Erhan Usta Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları canlı yayınlarda değerlendiren önemli bir isim haline geldi.

Bu gün 4 televizyon Kanalında canlı yayına çıkan, MHP’nin seçim beyannamesi ile ilgili ulusal basına geniş bilgi veren ve Türkiye’nin şu anda içinde bulunduğu konjunktörü canlı yayında değerlendiren Usta, ekonominin iyi durumda olmadığını söyledi.

SAMSUN MİLLETVEKİLİ USTA ULUSALDA EN ÇOK TERCİH GÖREN ADAY

Samsun’dan MHP’nin 1. sıra adayı olarak 1 Kasım seçimlerine hazırlanan MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın televizyonda verdiği demeçler Samsunlular tarafından ilgiyle takip edilirken bir çok ulusal kanalla söyleşi yapan Usta, yıllar sonra Samsun’un adını ulusal medyada duyuran milletvekili olarak dikkat çekiyor.

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta bugün HaberTürk TV'de Yavuz Semerci ve Abdurrahman Yıldırım'ın sunduğu Para Piyasaları, CNBC-E TV'de Berfu GÜVEN'in sunduğu Finans Cafe adlı program, CNN TÜRK TV' de Saynur TEZEL'in sunduğu Günlük adlı program ve BLOOMBERG HT TV'de Gökhan ŞEN'in sunduğu Finans Merkezi adlı programa canlı yayın konuğu olarak katılarak, MHP'nin Seçim Beyannamesi ve gündemdeki konularla ilgili olarak görüşlerini açıkladı.

Yorumlar (0)
12°
açık