Ersan Aksu: AK Parti iktidarı milletin iktidarıdır

AK Parti Samsun teşkilatı, Gümüşhaneliler Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Seven ve üyelerle kahvaltıda bir araya geldi.

Siyaset 07.11.2021, 22:02
Ersan Aksu: AK Parti iktidarı milletin iktidarıdır

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve beraberinde ki heyet Gümüşhaneliler Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Seven ve üyelerle kahvaltıda bir araya geldi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin ve  Gümüşhaneliler Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Seven ve üyelerle bir araya geldikleri kahvaltıda konuşan Ersan Aksu; "2023 hedeflerimize kararlılıkla ve inançla yürüyoruz. Çalışmalarımıza gece gündüz devam ediyoruz." dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Gümüşhaneliler Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Seven ve üyelerine teşekkür ederek, 
hemşehri derneklerine ve STK'lara ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi.  

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye'nin, yapılan hizmetlerle daha da güçlendiğini ve büyüdüğünü, dünyada sözü dinlenen ülke konumuna geldiğini vurgulayan Başkan Aksu, "son bir buçuk yıldır AK Parti ailemize sadece Samsun'da 60 bin vatandaşımız daha katılarak üye oldu. Sipariş anketler ile oy oranımızı düşük göstermeye çalışanlar ve sipariş anket verenler avuçlarını yalasınlar. Yolumuza daha güçlenerek devam ediyoruz. Çünkü AK Parti iktidarı milletin iktidarıdır. Yirmi yıldır bu gerekçe ile oy oranımız yükselerek devam etti .2023 yılında da tarihi rekor oy ile yolumuza devam edeceğiz. Millete hizmet yolunda hız kesmedik. 2023 hedeflerimize kararlılıkla ve inançla yürüyoruz. Çalışmalarımıza gece gündüz devam ediyoruz" dedi. 

ASGARİ ÜCRET

AK Parti'nin milletin yüzünü güldüren hizmetlerine devam edeceğine dikkat çeken Başkan Aksu, "Yapılacak çalışmalar neticesinde asgari ücrette milletimizin yüzünü güldürecek, alım gücünü  artıracak bir rakam ortaya çıkacağına inanıyorum. Aynı şekilde emekli maaşları ile ilgilide çalışmalar devam ediyor. Biz milletimizin daima yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Elhamdülillah milletimizde hizmetlerimizi görüyor" diye konuştu. 

LÜTFÜ TÜRKKAN'A TEPKİ  

Kahvaltı programında söz alan üyeler, şehit ailesine küfreden ve grup başkanvekilliği görevinden alınan  İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan'a tepki gösterdiler ve kınadılar. 

Gümüşhane Köse İlçesi Kabaktepe Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret eden Başkan Ersan Aksu, burada dernek başkanı Mustafa Kul ile birlikte yöreye özgü ceviz oyunu oynadı. Aksu, daha sonra yapılacağı belirtilen turnuvaya da katılma sözü verdi. Başkan Aksu, Gümüşhaneliler Dernekler Federasyonu üyeleri ile bir araya gelmeden önce İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)