banner434

banner433

Ersan Aksu'dan 20 Ocak Samsunspor Mesajı

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsunspor kafilesinin 20 Ocak 1989'da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü dolayısıyla anma mesajı yayımladı.

Siyaset 19.01.2022, 13:33
Ersan Aksu'dan 20 Ocak Samsunspor Mesajı

Samsunspor kafilesinin 20 Ocak 1989'da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü dolayısıyla anma mesajı yayımlayan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "Samsunspor'umuz, inşallah en kısa sürede  Süper Lig hedefine ulaşacaktır." dedi.

Türk futbol tarihinin en acı günlerinden birinin bundan 33 yıl önce yaşandığını ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, yazılı basın açıklamasında şunları söyledi:

"Herkesi yasa boğan, acısını hala ilk günkü gibi yüreğimizin en derinin de hissettiğimiz trafik kazasının üzerinden 33 yıl geçti. Bu acı sadece Samsun'un ve Samsunspor'un değil Türkiye'nin ortak acısı oldu. Yüreğimizi yakan o elim kazada hayatını kaybeden Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomiç ve şoför Asım Özkan'ı rahmetle anıyoruz. Allah, bir daha böyle acılar yaşatmasın. Samsunspor'a ve ailelerine başsağlığı diliyorum. Şanlı mazisiyle ve başarılarıyla gurur ve sevinç kaynağımız şehrimizin değeri Samsunspor'umuzun tekrar o eski günlerine döneceğine inancımız tam. Türk futboluna sayısız yıldız futbolcular kazandıran Samsunspor'umuz, inşallah en kısa sürede  Süper Lig hedefine ulaşacaktır. Güzide kulübümüze başarılar diliyor, kazada hayatını kaybedenleri bir kez daha rahmetle anıyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)