Ersan Aksu, Türk Telekom Tartışmasına Son Noktayı Koydu

Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü ile ilgili sürecin başından beri takipçisi  olduklarını belirten Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu, "Her zaman olduğu gibi enerjimizi Samsun için harcıyoruz." dedi.

Siyaset 22.03.2021, 17:17 24.03.2021, 10:25
Ersan Aksu, Türk Telekom Tartışmasına Son Noktayı Koydu

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü ile ilgili sürecin başından beri takipçisi  olduklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'a çok ayrı bir sevgisi bulunduğunu belirtin Başkan Aksu, Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü'nün bünyesinde yan kuruluşlarla birlikte 3 bin personelin olduğunu daha önce olduğu gibi Samsun merkezli faaliyetlerine devam edeceklerini belirtti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fatih Sayan'ın Pazar günü Samsun ziyaretinde bu konudaki tartışmalara son noktayı koyduğunu elirten Aksu, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fatih Sayan'ı Samsun'a davet ettiklerini belirtti. Başkan Aksu, "Davetimizi kabul ederek şehrimize gelen Sn. Ömer Fatih Sayan'a ve Türk Telekom CEO'su Sn.Ümit Önal'a teşekkür ediyorum. Gerçekten Samsun için çok güzel sonuçlanan bir süreç yaşadık. En başından beri konunun takipçisi olduk. Sürece katkı veren Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu'na, Bakan Yardımcımız Sn. Ömer Fatih Sayan'a, Genel Başkan Yardımcımız Sn. Çiğdem Karaaslan'a, Sn. Milletvekillerimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Demir'e şükranlarımı sunuyorum. Sn. Sayan, Samsun'da tartışmalara son noktayı koydu. Hatta, Samsun'un yanı sıra Kayseri ve Bursa Bölge Müdürlükleri'nin de yerlerinde kaldığını Samsun'dan açıkladı" dedi.

Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü'nün bünyesinde yan kuruluşlarla birlikte 3 bin personelle daha önce olduğu gibi Samsun merkezli faaliyetlerine devam edeceğini ifade eden Başkan Aksu, "Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü, Samsun, Çorum, Amasya, Ordu, Tokat ve Sinop illerine hizmet veriyor. Bu yapı aynı şekilde devam edecek. Her zaman olduğu gibi enerjimizi Samsun için harcıyoruz, AK kadrolar olarak daha çok çalışarak şehrimize önemli hizmetler kazandırmaya da devam edeceğiz. Şehrimiz son 19 yılda çok önemli yatırımlar aldı. Hali hazırda devam eden, yapılması planlanan yeni projeler var. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın da Samsun'a çok ayrı bir sevgisi var" diye konuştu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fatih Sayan, Türk Telekom CEO'su Ümit Önal ve beraberindeki heyet Samsun programı kapsamında AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nı da ziyaret ettiler. İl Başkanı Ersan Aksu, ziyarette Sayan'a hediye takdim etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)