Alexa

Eski Başkan Ömer Süslü'den Seçmenlere Çağrı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, “Yönetim şeklinin değiştiği, bundan sonraki süreçte nasıl yönetileceğimizin belirleneceği bir referandum yapılıyor. İnsanlarımızın sandığa gidip, ellerindeki gücü sandıkta kullanması gerekiyor” dedi

Eski Başkan Ömer Süslü'den Seçmenlere Çağrı
banner327

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, Anayasa değişikliğinin oylanacağı referandum için açıklamalarda bulunarak tüm vatandaşları oy kullanmaya davet etti. 16 Nisan (Yarın) tarihinde yapılacak olan Türkiye anayasa değişikliği referandumunda Türkiye Cumhuriyeti’nin sadece 18 maddelik anayasası değişmeyecek. Yönetim şeklinin değiştiği, bundan sonraki süreçte nasıl yönetileceğimizin belirleneceği bir referandum yapılıyor. İnsanlarımızın sandığa gidip, ellerindeki gücü sandıkta kullanması gerekiyor. ‘Parlamenter demokratik sistemde yolumuza devam mı edeceğiz, yokta tek adamamı irademizi teslim edeceğiz’ bunun oylandığı bir referanduma gidiyoruz” diye konuştu.

‘HAYIRLI BİR SONUÇ BEKLİYORUZ’

Bu referandumda hayır çıkmasının çok önemli olduğuna inandıklarını dile getiren Süslü, “Ve bununla ilgili yaklaşık 45 gündür sahada aktif şekilde çalışmalar yürüttük. İnsanlarımızın bilinçlendiği ve bilinçlendikçe hayır oylarının yükseldiğini gördük. İnşallah sandıklardan hayır çıkacak ve yolumuza parlamenter demokratik bir şekilde devam edeceğiz. Baktığımız zaman bu 18 kişilik maddede ne çiftçi, ne memur, ne esnaf var. Sadece tek bir adam var. Tek bir adama ben Türkiye’nin iradesini teslim etmeyeceğini inanıyorum. Herkesi sandığa gidip oylarını kullanmaya çağırıyorum. Hayırlı bir sonuçla pazartesi günü çok daha güzel bir güne uyanmayı ümit ediyorum” dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE