“Eski Ülkücü“ Tepkisi!

Milliyetçi Hareket Partisi Esenyurt İlçe Başkanı Halit Özer,“AKP’ye giden eskiden partimizde ,ocağımızda görev yapmış arkadaşlarımızın şuan partimizde herhangi görevi ve ülkücü camiada karşılıkları da yoktur." açıklamasını yaptı

Siyaset 07.03.2014, 22:47 15.03.2014, 16:34
“Eski Ülkücü“ Tepkisi!

 Son zamanlarda yaşanan partiler arası geçişler hakkında konuşan ve MHP teşkilatı içerisinde yer alan bazı isimler hakkında açıklamalarda bulunan MHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Halit Özer, “AKP’ye giden eskiden partimizde ,ocağımızda görev yapmış arkadaşlarımızın şuan partimizde herhangi görevi ve ülkücü camiada karşılıkları da yoktur.Her yerel seçimde aynı şekilde davrandıkları kendilerinin MHP’de de yerleri yok zaten kendilerinin partimizle ilişkilerinin kesilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır bu kişilerin bizim oyumuz MHP’den başkasına gitmez, herkes bizi ülkücü bilir yalanlarına da kimse yok artık inanmamaktadır.”  Necmi Kadıoğlu'nunda kendisinde savunduğu: “ahlaksız ve etik olmadığını söyleyen” Partide geçmişte görev almış kişilerin Esenyurt Belediye Başkan Adayı Halit Özer, “ Vefa Uzuner, Savaş Güneş, Burhan Çakır, Eyüphan Aydın,  Mustafa Uzuner ve bazı eskiden partide görev almış kişilerin MHP'de bir karşılığı, bir görevi yoktur.

              
“PARA KARŞILIĞI AKP’YE GİDENLERİN ESENYURT'TA KARŞILIĞI YOK”

Partide geçmişte görev almış kişileri Esenyurt Belediye Başkan Adayı Halit Özer, “ Vefa Uzuner, Savaş Güneş, Burhan Çakır, Eyüphan Aydın, Mustafa Uzuner ve bazı eskiden partide görev almış kişilerin MHP'de bir karşılığı, bir görevi yoktur. Sadece bazıları delegemiz, bazıları üyemizdir. Ama her seçimde para karşılığı Necmi Kadıoğlu'nun yanında yer alıyorlar. Bizde bunu görerek onları yanımıza almadık. Esenyurt'ta bir çapları ve karşılıkları yoktur bu isimlerin” dedi.
                  
“NECMİ KADIOĞLU ESENYURT'TA TÜKENMİŞTİR”

Ayrıca Necmi Kadıoğlu'nu suçlayan Halit Özer, “ Ne gariptir ki Esenyurt'ta tükenmiş olan Necmi Kadıoğlu, AKP'de kimse kalmamış gibi, AKP'dekileri etrafından uzaklaştırıp, ülkücülerle cansuyu aramaktadır. Ne yaparsa yapsın nafile. Siyasi ahlak, siyasi etik açısından yanlış bir durumdur. Necmi Kadıoğlu seçimi kazanmak için, elinden gelen her şeyi yaptığını, başka çaresi olmadığını göstermek istiyoruz” dedi.

“MHP'LİLER BENİ DESTEKLİYOR DİYEREK ŞEYTANLIK PEŞİNDE”

Necmi Kadıoğlu'nun kurnazlık peşinde olduğunu söyleyen Halit Özer, “ Onları yanına alarak, kurnazlık yaparak toplum mühendisliği yapmak istiyor. Nasıl olsa MHP Esenyurt'ta kazanamaz, şansı yoktur. MHP'liler de beni destekliyor diyerek şeytanlık peşinde. Ama bu elinde patlayacak” dedi. Ayrıca, “ Kendi anketlerinde bile MHP'nin oyunu %20 olarak gösteriyor. Böyle bir yalana başvurması ne kadar zor durumda olduğunu, çöküşünü gösterir” dedi.

“ÜLKÜCÜLERİN ARASINDA BİR İTİBARLARI YOKTUR”

Davalarına ihanet edenlerin bu dünyada da, öteki dünyada da iki yakalarının bir araya gelmeyeceğini söyleyen Halit Özer, “ O arkadaşları Allah ıslah etsin. Parti ile ilişkilerinin kesilmesi için gerekli girişimlerde bulunduk. Ülkücülerin arasında bir itibarları yoktur. Necmi Kadıoğlu'da her fırsatta eski ülkücüyüm diyor. Bunlara tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş diyebiliriz” dedi.
 
alternatif doğuş
Yorumlar (0)