Ey Selçuk Özdağ, Ülkücüleri ne sanıyorsun?

AKP Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ zaman zaman güldüren açıklamalara imzasını atmaktan geri durmuyor.

Siyaset 16.08.2015, 17:31 16.08.2015, 18:37
Ey Selçuk Özdağ, Ülkücüleri ne sanıyorsun?
AKP Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ MHP ve Ülkücülerle ilgili yaptığı açıklamalarla Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanını ve izlediği politikayı eleştiriyor. Hem de AKP'nin yıllardır izlediği politikalarda ne kadar isabetsiz ve tutarsız olduklarına bakmadan.

Bir taraftan Sayın Devlet Bahçeli'nin CHP ve AKP koalisyon önerisini eleştirirlerken diğer taraftan MHP ve Ülkücülerin nasıl davranmaları gerektiğini öğretmeye ve yönlendirmeye çalışmaları akıl ve izanla izahı mümkün değildir.


Bazı insanlarda yapısal olsa gerek gözden düşmemek ve gündemde kalmak adına şirazesi nereye kaydığı belli olmayan bir takım cümleleri yanyana getirerek bir anlam oluşturmaya çalışır. Yalan yanlışta olsa çıkardığı bu anlama kendiside inanarak bu müthiş fikri başkalarıyla paylaşır. Paylaşır ama Nasrettin hoca fıkrası dinlemiş gibi gülmekten kendimizi alamayız.

AKP Manisa Milletvekili  Selçuk Özdağ Bahçeli koalisyon yolunu kapattığını ama ülkücüler sandıkta o koalisyonu yapacağını belirtiyor ve ülkücü tabanın seçimlerde oyunu AKP'den yana kullanacağını ifade ediyor. 

Yarınki (Pazartesi) görüşmeden umutlu olmadığını belirten Selçuk Özdağ; "Siyaset tecrübe işidir. Ülkücü taban ve MHP'ye oy verenler yaşananları izliyor. Bahçeli'nin bu sert ve hırçın tutumunu değerlendirerek, sandıkta gereğini yapacaklardır. Pek çok ülkücü tanıdığım bana, 'Eğer Devlet Bahçeli koalisyon yapmazsa, biz de sandıkta yaparız' dedi. Bahçeli'ye soğuk bakan insanlardan AK Parti'ye oy kayması olacağını düşünüyorum." diyor. Özdağ; Ülkücüleri yarım kelimelerle yönlendirebileceğini sanıyor. Kurduğu cümleleri artık sokakta ki en cahil AKP'li bile kurmuyor. Siz ÜLkücüleri ne sanıyorsunuz. ÜLkücüler, sizin attığınız oltalara takılacak kadar cahil mi? 

GARABEYYorumlar (0)
banner442