Feti Yıldız'dan Şartlı Ceza İndirimi Kanun Teklifi Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, "Şartlı Ceza İndirimi" konusunda TBMM Genel Kurulunda konuşma yaptı.

Siyaset 11.12.2018, 22:36 12.12.2018, 00:55
Feti Yıldız'dan Şartlı Ceza İndirimi Kanun Teklifi Açıklaması

MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili, Anayasa Komisyon Üyesi Feti Yıldız, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay ve HSK bütçeleri ile "Şartlı Ceza İndirimi" konusunda TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada, tüm partilere çağrıda bulunarak sunulan tekliflerinin bir an önce yasallaşmasını istedi.

Feti Yıldız, sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu:

"Şartlı Ceza İndirimi Kanun teklifimizin bir an önce yasalaşması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Yüksek Yargı organlarının bütçesi görüşülürken tüm partilere çağrıda bulundum. Bundan sonra karar Meclis’e aittir. Hayırlı olacağını umuyorum.."

FETÖ Örgütünün binlerce kişiyi haksız yere cezalandırdığını ve telafisi mümkün olmayan mağduriyetlere sebep olduğunu belirten Feti Yıldız, Fetö hakim ve savcıların verdiği kararların yeniden gözden geçirilmesini istedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Mahkum eşi 3 yıl önce
Inslh ilk önce Allah'ın izniyle sonra sizin yardiminizla çıkmasını istiyoruz çocuklarımız babalara biz kadınlar eslerimizle daha iyi ve daha adaleti bir hayat yaşarız lütfen suçsuz yatan çok insan var yardım boşuna yatmasinlar