Fırat Çakıroğlu Parkı'nı Meral Akşener Açtı

2015 yılında Ege Üniversitesi'nde PKK'lılar tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun adının verildiği parkın açılışını yapan İYİ Parti lideri Meral Akşener, Fırat Yılmaz Çakıroğlu anıtına da karanfil bıraktı

Siyaset 01.02.2020, 23:20 06.02.2020, 01:47
Fırat Çakıroğlu Parkı'nı Meral Akşener Açtı

İzmir'de ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti lideri Meral Akşener, 2015 yılında Ege Üniversitesi'nde PKK'lılar tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun adının verildiği parkın açılışını yaptı. Akşener, parkta bulunan Fırat Yılmaz Çakıroğlu anıtına da karanfil bıraktı.

İzmir programının üçüncü gününde, Aliağa ilçe başkanlığının açılışını yapan Akşener, Fırat Yılmaz Çakıroğlu Parkı'nın da açılışını gerçekleştirdi. Akşener. İzmir ziyaretinin üçüncü gününde, Ege Üniversitesi'nde 20 Şubat 2015 tarihinde PKK terör örgütü tarafından şehit edilen Fırat Çakıroğlu adının verildiği parkın açılışını yaptı. Akşener, parkın içerisinde yer alan Fırat Çakıroğlu anıtına karanfil bıraktı. 

 Aliağa'da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi ve vatandaşlarla da sohbet eden Akşener partisinin ilçe başkanlığında da gazetecilere açıklamalarında, "Bu memleket bizim, bu millet bizim diyerek, Anadolu'nun her şehrinin her ilçesini dolaşarak aldığımız talepleri kamuoyuna duyurmak üzere bir yeni tarzı siyaset belirledik. Yarın Çeşme'de tohum takas şenliğine katılacağım. Gıda dünyadaki en stratejik konudur. EYT'lileri nasıl gündemde tuttuysak, bunları da gündem tutacağız. Kulağı sağır, gözü görmeyen ağaları, bunu duymaya, görmeye ve bu konuda konuşmaya zorlayacağız ve göreceksiniz başaracağız." dedi. 

Akşener, İzmir ziyaretinin üçüncü gününde, Ege Üniversitesi'nde 20 Şubat 2015 tarihinde PKK terör örgütü tarafından şehit edilen Fırat Çakıroğlu adının verildiği parkın açılışını yaptı. Akşener, parkın içerisinde yer alan Fırat Çakıroğlu anıtına karanfil bıraktı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
10°
sisli