Fuat Köktaş, Ak Parti Samsun İlçe Başkanları İle Bir Araya Geldi

“Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”na katılmak üzere Ankara’da bulunan, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Samsun’da görev yapan İlçe Başkanları ile bir araya gelen Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Daha gidecek çok yolumuz, atacak çok adımımız, yapacak çok işimiz var." dedi.

Siyaset 26.02.2020, 10:52
Fuat Köktaş, Ak Parti Samsun İlçe Başkanları İle Bir Araya Geldi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ankara'da Samsun’da görev yapan İlçe Başkanları'nı ağırladı.

Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”na katılmak üzere Ankara’da bulunan, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Samsun’da görev yapan İlçe Başkanları ile biraraya gelen Köktaş, "Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu büyük aileyi bir araya getirdiği için şükranlarımı, minnetlerimi sunuyorum. Üstlendiğimiz büyük sorumlulukla geleceğimize, yarınlara güçlü bir miras bırakmak için gayretli çalışmalarımızı siz değerli yol arkadaşlarımız ile birlik ve beraberlik içinde sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.


Milletvekili Köktaş ayrıca, "Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız tarafından düzenlenen 'Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın ardından, ilimizde İlçe başkanlığı yapmış ve halen görevde olan kıymetli yol ve dava arkadaşlarımız ile biraraya geldik. Hem il başkanlığım hemde milletvekilliğim döneminde kolektif çalışmayı ön planda tutarak zor ve meşakatli süreçlerden gece gündüz demeden, birlik ve beraberlik içinde çalışarak çıktığımız kardeşlerimize, bugüne kadar gösterdikleri fedakarlık, azim, samimiyete ve partimize sağladıkları katkılardan ötürü teşekkür ediyor, "Daha gidecek çok yolumuz, atacak çok adımımız, yapacak çok işimiz var." diyerek "durmak yol yola devam" diyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin." diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
28°
açık