Fuat Köktaş; Binali Yıldırım'a Destek İstedi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Gümüşhanelilerle ve teşkilat üyeleri ile biraraya geldi toplantıda, birlik ve beraberlik içinde oynanan oyunlara karşı dik durmalarının gerektiğinin altını çizdi.

Siyaset 09.06.2019, 14:06 09.06.2019, 15:54
Fuat Köktaş; Binali Yıldırım'a Destek İstedi

KAPSAM HABER - Ramazan Bayramı dolayısıyla Samsun Gümüşhane Dernekleri Federasyonu ve Kabaktepe Köyü Derneği'ni ziyaret ederek İlkadım İlçesi'nde yaşayan Gümüşhaneliler ve onları İstanbul'dan ziyarete gelen misafirler ile buluşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhur ittifakının adayı Binali Yıldırım'ı destek istedi.

BİRLİK ve BERABERLİK...

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş, Üretim yapan, istihdam sağlayan, kendi silahlarını yapan, savunma sanayisini her geçen gün büyüten, teknolojisini geliştiren, dışa bağımlılığını azaltan bir ülkeyi istemeyenler geçmişte olduğunu, bugün de gelecekte de olmaya devam edeceklerini belirterek, bunun için biz bir ve beraber olunması gerektiğini dile getirdi.

Samsun Gümüşhane Dernekleri Federasyonu ve Kabaktepe Köyü Derneği'ni ziyaret ederek İlkadım İlçesi'nde yaşayan Gümüşhaneliler ve onları İstanbul'dan ziyarete gelen misafirleri ile biraraya geldi.

23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul seçimleri üzerine konuşan Milletvekili Köktaş, İstanbul'da oturan Samsunlu misafirlerden destek istedi. 

İstanbul seçimlerinin öneminden söz eden Milletvekili Köktaş, herkesin eş, dost, akraba orada kimi varsa onları telefonla arayarak alt yapısı, vizyonu, Türkiye'ye büyük hizmetleri olan Binali Yıldırım beye destek istemelerini söyledi.

Milletvekili Köktaş, katıldığı programlarda şunları söyledi;

TÜRKİYE BUNLARI NEDEN YAŞADI?

"Ülkemize ve milletimize büyük hizmetler yaptık, yeterlimi değil tabi yapmamız gereken çok büyük işler daha var. Bunları biz bugüne kadar milletimizin desteği ile yaptık, yine milletimizle birlikte, milletimizin desteği ile yapacağız. Ülkemiz bu süreç içinde bir çok badireleri milletimizle birlikte milletimizin desteği ile atlattık. E- muhtıra, 367 krizi, Mit müşteşarı krizi, gezi olayları, 17-25 Aralık darbe girişimi, 15 Temmuz hain kalkışma gibi bir çok olayların yanı sıra ekonomik olarak dış müdahalelere de maruz kaldık. Türkiye bunları neden yaşadı, çünkü ülkemiz coğrafi, jeopolitik ve ekonomik olarak çok hassas bir bölgededir. Bütün dünyanın gözü ülkemizin üzerindedir. "

DİK DURMALIYIZ...

Türkiye'nin dünyada söz sahibi bir ülke haline geldiğini ifade eden Köktaş, "Üretim yapan, istihdam sağlayan, kendi silahlarını yapan, savunma sanayisini her geçen gün büyüten, teknolojisini geliştiren, dışa bağlılığını azaltan bir ülkeyi istemeyenler geçmişte oldu, bugün de var, gelecekte de olmaya devam edecektir. Bunun için biz güçlü olmak zorundayız. Birlik ve beraberlik içinde bu oynanan oyunlara karşı dim dik durmalıyız. Bugüne kadar bu oyunlara karşı milletimiz ile birlikte durduk, Türkiye dünyada söz sahibi bir ülke haline geldi. " dedi.

KÖKTAŞ; İSTANBUL SEÇİMİ ÖNEMLİ...

Türkiye'ye istediğini yaptıramayanlar son olarak İstanbul seçimleriyle, bunu yapma gayreti içinde olduklarını anlatan Milletvekili köktaş, "Bu ve bunun gibi zihniyet içinde olanların İstanbul halkına, dünya şehri İstanbul’umuza hizmet edeceğine, proje üreteceğine, insanlarımızı mutlu edeceğine asla inanmıyoruz. Bunların ufku yok, bunlar sadece bir şeye kilitlenmişler. Bu bir planlamanın, bir karşı duruşun ve ne pahasına olursa olsun AK Parti ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan gitsin de Türkiye ne olursa olsun. Bu bölge üzerinde plan yapanlar, şer güçler de hep aynı şeyi söylüyor. Bunun için bu son eylemi de böyle görmek gerekir." dedi.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM'A DESTEK ÇAĞRISI

İstanbul'da ki seçimler için dikkatli ve seçici davranılmasının önemine işaret eden Ak Parti Samsun Milletvekili Köktaş, buradaki konuşmasını şöyle tamamladı: "Algı operasyonlarına asla aldanmayacağız. Bugüne kadar kimin ülkemiz ve milletimiz için hizmet edenleri unutmayacağız. Sağ duyu içinde alt yapısı, vizyonu olan, göreve geldiği andan itibaren İstanbulu ve İstanbulluları dert edinecek, her zaman olduğu gibi gece gündüz çalışacak, hükümet desteği de arkasında olacak olan Cumhur ittifakının adayı Binali Yıldırım'ı desteklemelerini istiyoruz. Bunu sizlerde İstanbul'da olan eş, dost ve akrabalarınıza anlatmalısınız. Çünkü keşke demenin daha sonra faydası yok, seçimde keşkenin telafisi 5 yıl. Bu hassasiyeti lütfen onlara anlatalım " diyerek sözlerine son verdi."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu