Fuat Köktaş; Türkiye Şahlanış Dönemine Girdi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda gerçekleştirilen program kapsamında kendisini ziyaret eden sivil toplum kuruluşu yöneticileriyle ve muhtarlarla bir araya geldi.

Siyaset 04.08.2018, 16:32 04.08.2018, 17:31
Fuat Köktaş; Türkiye Şahlanış Dönemine Girdi

AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşlar ile tek tek görüşerek taleplerini dinleyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, iletilen konularla ilgili notları alıp, taleplerin çözüme kavuşturulması doğrultusunda girişimlerde bulundu. 

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda gerçekleştirdiği program kapsamında kendisini ziyaret eden sivil toplum kuruluşu yöneticileriyle, muhtarlarla ve hemşehriyle biraraya geldi. 

Köktaş burada yaptığı konuşmada "Milletimizin 24 Haziran'da bize vermiş olduğu emanetin gereği olarak Ankara ve ilimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızdan arda kalan zamanlarımızda 'Mutluluklar paylaştıkça çoğalır, üzüntüler paylaştıkça azalır" anlayışı ile vatandaşlarımızın düğün, nişan, sünnet ve acılı günleri cenazelerine katılmaya çalışıyoruz. " dedi

Türkiye Şahlanış Devnemine Girdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin 400 projeyi içeren 100 günlük icraat planını kamuoyuna açıkladığını da hatırlatan Milletvekili Köktaş, "24 Haziran seçimlerinin ardından Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı'nda Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile birlikte Türkiye şahlanış dönemine girdi.Tarımdan sanayiye, savunmadan, bilişime, ticaretten, ekonomiye her alanda Türkiye’nin her köşesini ilgilendiren icraat eylem planında Samsun’umuzda da projeler hayata geçecek. 

Kararların daha hızlı alınacağı, hızlı icraat dönemi ile ülkemiz 2023, 2053, 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir.

Devletimizin gücüne güç katacak, milletimizin refahını artıracak eylem planının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Herşey Türkiye için" diye konuştu. 

Milletvekili Köktaş ayrıca kendisine "hayırlı olsun" ziyaretinde bulunan Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetimine nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)